Що нового на Drupal.org? — Квітень 2017

27.01.2022

Наприкінці квітня Drupal-спільнота взяла участь в DrupalCon, що проходила в м. Балтімор. Програма була досить насиченою — зустріч з друпалістами, засідання відкритих зборів ради щодо останніх Drupal-новинок та організація групової дискусії, присвяченої змінам на Drupal.org за останні півроку. Якщо ви не змогли приєднатись до великої Друпал-спільноти на цій конференції, ми з радістю будемо бачити вас у Відні!

Останні новини Drupal.org за квітень 2017

Cайт DrupalCon у Відні запущений!

Говорячи про Відень, в квітні спільнота анонсувала запуск повноцінного сайту для DrupalCon у Відні, яка пройде з 26-29 вересня 2017 року. Якщо ви збираєтеся приєднатися до цієї події, можете зараз забронювати готель, або відправити запит на участь. Реєстрація буде відкрита найближчим часом!

Організатори DrupalCon в м. Нашвілл оголосили про створення нового бренду DrupalCon

Щороку на Drupalcon місцезнаходження наступної конференції тримається в найсуворішому секреті. За традицією, на заключному засіданні спільнота представила наступне місце локації для DrupalCon Північної Америки — м.Нешвілл, штат Теннессі, яка відбудеться 9-13 квітня 2018 року. Але в цьому році був додатковий сюрприз.

Було представлено новий бренд для Drupalcon як нову цілісну ідею події від міста до міста і з року в рік. Ви також матимете нагоду побачити унікальний характер міст, обраних для кожного регіонального заходу, поряд з головним брендом, який передає загальний меседж події — Be Human, Think Digital.

“Лайкни” проект

Користувачі на Drupal.org тепер можуть відмічати свої улюблені проекти. Ця функція робить легшим та зручнішим пошук улюблених модулів і тем для майбутніх проектів, а також дає спеціалістам уявлення про відгуки для того, щоб оцінювати рівень популярності проектів. Відвідувачі можуть знайти список проектів, які вони помітили зірочкою, в профілі користувача. Згодом, кількість зірок в рейтингу проекту буде враховуватись в результатах пошуку.

В той же час, як було внесено такі зміни, друпалісти також додали швидке налаштування для управління сповіщеннями на основі кожного проекту. Користувачі можуть вибрати або бути в курсі всіх питань проекту, лише тих, якими вони цікавляться, або взагалі відключити цю опцію. За невеликий термін дії такої можливості сповіщень, новий  інтерфейс користувача робить легким, ніж будь-коли, контроль повідомленнями у вашій поштовій скриньці.

Поліпшення в навігації сайту

Однією з важливих функцій Drupal.org є допомога розробникам Drupal-сайтів в пошуку дистрибуцій, модулів і тем, які найкраще підходить для їх потреб. У квітні Drupal-спільнота приділила деякий час на поліпшення навігації на сайті та функції пошуку.

Пошук тепер налаштований за частотністю використання того чи іншого проекту. Таким чином, найбільш широко використовувані модулі для даної пошукової фрази будуть мати більше шансів потрапити в топ-список результатів пошуку.

Також спільнотою було додано фільтр для швидкого перегляду сторінок веб-ресурсу, щоб фільтрувати результати пошуку за наявністю підтримуваної, стабільної версії. Це має полегшити розробникам сайтів сортування повноцінних модулів і тих, які ще на етапі розробки.

Кращий візуальний розподіл довідника з документації: опис і зміст

У відповідь на побажання користувачів оновлено візуальне зображення посібника з документації для того, щоб створити більш чітку відмінність між текстом опису і анонсом до тексту довідника.

Просування списків хостингу  на сторінці  “Download & Extend”

Для того, щоб використовувати переваги Drupal в повній мірі, потрібно мати хорошого хостинг-партнера. Тому спільнота почала просування списків Drupal-хостів на сторінці “Download & Extend”. Метою Drupal.org є забезпечення кожного Drupal-експерта усіма інструментами, необхідними для досягнення успіху — від самого коду, професійних послуг, до хостингу і багато іншого.

Менеджер залежностей “Composer”

Два відгалуження на Drupal тепер в доступі для розробників, які використовують Composer в управлінні своїми проектами — для Drupal Core і Components. Це дозволяє PHP-розробникам  не залежати повністю від Drupal.

Автоматичне перетестування в разі помилки CI

У минулому, якщо в системі DrupalCI сталася помилка при спробі запустити тестування, просто надсилалось повідомлення про помилку “CI”. Користувач, повинен був вручну запустити новий тест. Ці помилки також викликали б питання, які можна було б позначити як «Потребує доопрацювання».

Спільнота оновила інтеграцію Drupal.org з DrupalCI так, що замість позначення аспектів для доопрацювання в разі помилки CI, Drupal.org замість цього автоматично ставитиме в чергу повторне тестування.

Виправлення помилок: одночасно проводити тільки одне перетестування при виконанні автоматичних RTBC-тестів

Нарешті, було виправлено помилку з автоматичною DrupalCI RTBC-системою повторного тестування. Коли змінюється Drupal HEAD, будь-які RTBC-патчі автоматично тестуються знову, щоб переконатися, що вони все ще застосовуються. Потрібно тільки перевіряти середовище дефолтного тесту або тесту, який використовувався останнім. Це необхідно для гарантії функціонування патчу. Проте, автоматичні повторні тестування проводяться для кожного окремого випадку. Цю проблему спільнота виправила, скоротивши час черг впродовж низки автоматичних повторних тестувань та зекономивши ресурси тестування для проекту.

Ресурс: https://www.drupal.org/drupalorg/blog/whats-new-on-drupalorg-april-2017