Прийом заявок на проведення DrupalCon North America розпочато

27.01.2022

Drupal-спільнота оголошує про початок прийому заявок на проведення DrupalCon North America. Наразі розшукуються локації на 2019-й та 2020-й роки. Процес прийому заявок буде відбуватися паралельно для обох років.

Якщо ви раніше відвідували DrupalCon, то ви знаєте, наскільки це унікальний захід. Він збирає 3200 людей з різних куточків світу з метою будувати Drupal, сприяти його розвитку, визначати його майбутнє, отримувати нові знання та ділитися своїми.

Усім, хто бажає подати своє місто в якості кандидатури на проведення DrupalCon North America, рекомендується надіслати цей лінк до місцевого комплексу для конференцій (Convention Center) або центру туризму. Уже почалися перемовини з представниками міст, які, на думку команди організаторів та спільноти загалом, можуть чудово підійти на цю роль. Разом з тим, спільнота завжди відкрита до пропозицій.

Все, що стосується процесу прийому заявок, зберігається у цій папці. Зверніть увагу, що документи мають різні формати, але ідентичний контент. Усі пропозиції повинні бути внесені до 30 травня 2017, 17.00 за Тихоокеанським стандартним часом (PST).

Представників комплексів для конференцій та центрів туризму запрошують звертатися прямо до організаторів.
Тим часом, організатори дякують усім за інтерес до DrupalCon та з нетерпінням чекають можливості оголосити, де він відбудеться!