Підтримка ЗМІ тепер в Drupal 8.4.x

27.01.2022

Нещодавно був зроблений важливий перший крок для забезпечення підтримки засобів масової інформації в ядрі Drupal 8.4.x: вихід бета-версії нового модуля для підтримки збережених даних медіа різних типів. У той час як ядро Drupal вже має універсальну підтримку для завантаження файлів і зображень, новий модуль буде підтримувати процес повторного використання ресурсів і розширює свої можливості до підтримки відео, віддалених медіа-файлів, вкладень і т. д.

Ця новинка є величезним підтвердженням того, як приватні особи та організації із загальними інтересами організували співпрацю, з'ясували, як виконати задумане в ядрі, і, врешті-решт, реалізували це. 89 людей (волонтери і професіонали з різних компаній по всьому світу) зробили внесок як безпосередньо в основний патч, так і через залучення до роботи з модулем Медіа Entity.

Тим не менш, це лише перший крок. (Якщо ви підключите основний модуль для підтримки ЗМІ, все що видасть вам програма прямо зараз, це надішле повідомлення про помилку про те, що жоден тип медіа не може бути створений). Тому, наступними кроками є додавання плагіна для роботи з медіа-файлами/-документами і плагіна для підтримки медіа-зображень, щоб ці типи ресурсів могли бути створені на сайті з модулем. Потім, віджети і засоби форматування будуть додані, щоб ми могли відтворити існуючу функціональність ядра із засобами масової інформації. Адам Хойніш написав короткий звіт наступних кроків.

Безумовно, є більше модулів, ніж ті, що зараз у вільному доступі. Тому, ваш внесок був б більш ніж доцільним та корисним. Тепер настав час, щоб переконатися, що засоби масової інформації інтегровані таким чином, що ваші проекти можуть найкращим чином отримувати вигоду. Візьміть участь в конференціях в текстовому режимі IRC (Internet Relay Chat), які відбувається о 14 годині (GMT) щотижня в #Друпал-медіа. (Слідкуйте на сайті https://www.drupal.org/irc за додатковою інформацією щодо Drupal IRC). Або, якщо ви доступні в інший час, звертайтесь до  IRC-каналу. Всі must-have налаштування вказані в плані ініціатив у сфері ЗМІ.

Давайте допрацюємо решту деталей разом!