Футболки DrupalCon Vienna знову в моді! — Проте, є декілька “але”

27.01.2022

Пам'ятаєте, що Друпал спільнотою внесено зміни в програму DrupalConEurope? Важко приймати такі рішення, але деякі речі, які ми любимо, просто були фінансово неефективними. Як от, наприклад, безкоштовні футболки. Чого багато наслухались, так це прохання «будь ласка, залиште футболки!»

Вас почули. І хоча з фінансової точки зору не має сенсу давати безкоштовні футболки для всіх учасників, їх все ще продовжуватимуть пропонувати. Таким чином, друпалісти придумали план.

На DrupalCon у Відні футболки будуть в доступі для наступних груп:

  • Окремі члени Друпал Асоціації, які зареєструються на DrupalCon у Відні від 5 до 16 червня 2017 року. Ви повинні зареєструватися протягом цих двох тижнів і бути незалежним учасником Друпал Асоціації.
  • Волонтери, які працюватимуть щонайменше чотири години під час DrupalCon у Відні 26-29 вересня. Ви повинні відмітити в анкеті пункт «волонтер»  під час реєстрації і проявити себе на робочому місці протягом чотирьох годин або поки не почнероботу персонал для обслуговування події.
  • Волонтери як частина команди, що займається програмою DrupalCon.
  • Куратори спринтів.

Поширені запитання (FAQ)

Я вже є учасником. Як я можу переконатися, що отримаю футболку? 

Якщо ви вже є незалежним учасником, ви отримаєте футболку! АЛЕ ви ПОВИННІ зареєструватися протягом перших двох тижнів продажу квитків. Усі учасники, зареєстровані після 16 червня, не отримають футболку, незважаючи на те, чи є вони членами Асоціації чи ні.

Я не є членом Асоціації. Чи можу я стати ним, зареєструвавшись, і все-таки отримати футболку?

Так. Якщо ви не є членом, ви можете стати незалежним учасником під час реєстрації на конференцію. Вам нададуть лист реєстрації у процесі перевірки, що надасть вам можливість стати членом.

Я вже зареєстрований, але ЩОЙНО побачив цей пост! Що мені робити?

Якщо ви один із перших, хто встиг зареєструватись протягом двох тижнів, але дізнались про цю новину тільки після реєстрації — все добре, оскільки ви стали членом до 16 червня і все одно отримаєте футболку.

Під час реєстрації мені нічого не повідомили про футболки / мене не запитали про мій розмір. В чому справа?

Після 16 червня, кінцевого терміну реєстрації даних, офіційно зареєстровані учасники отримають електронною поштою підтвердження на отримання футболки разом з посиланням, щоб вибрати відповідний розмір.

Точно братимете участь в події? Чудово!

Ми повернемо внесок за реєстрацію (але не за членство) і ,звичайно, футболка — ваша. Наш регулярний порядок, без повернення коштів, відноситься до всіх інших продажів.

Ви є представником певної організації, тому купуєте велику кількість квитків для співробітників? Вам пощастило.

Ваша організація повинна надати вам індивідуальний код підтвердження. Ви повинні будете здійснити відповідну реєстрацію до 16 червня, а також бути незалежним членом Друпал Асоціації для того, щоб отримати футболку.

Ресурс: https://www.drupal.org/association/blog/drupalcon-vienna-t-shirts-are-b…