Drupal Business Survey 2017 закликає до активної участі

16.10.2019

One Shoe та Exove у співпраці з Друпал Асоціацією запускають друге видання Drupal Business Survey в червні 2017. Мета Drupal Business Survey — отримати чітку картину тих проблем, з якими стикаються власники Drupal організацій і керівники компаній по всьому світу. Спільнота проводить глобальне опитування й ініціатори прагнуть почути нові ідеї та пропозиції, що стосуються теми Друпал бізнесу.

Дослідження спрямовано на інформування та стимулювання дискусії про стан справ в Drupal компаніях і які успіхи має Drupal з комерційної точки зору. У 2016 році дослідження було проведено вперше. В ньому повідомлялось про великі перспективи для Drupal в сегменті підпрниємств (див. аналіз тут).

Пошук бажаючих долучитись до Drupal Business Survey 2017

Видання Drupal Business Survey за 2017 рік буде зосереджене на таких важливих аспектах: 

  • дієздатність Drupal компаній;
  • перешкоди та негативні фактори, що гальмують роботу компанії на шляху до успіху в Drupal бізнесі;
  • впровадження D8;
  • комерційні можливості Drupal. 

Для цього ініціатори заохочують Drupal спільноту надсилати будь-які відповідні свідчення, ідеї або пропозиції стосовно Drupal бізнесу, які хотілося б дослідити або перевірити.

Ви можете надсилати свої пропозиції Janne Kalliola (janne@exove.com) або Michel van Velde (Michel.vanvelde@oneshoe.com) до кінця травня. Drupal Business Survey  стане доступним для учасників в червні 2017 року. Результати опитування будуть офіційно будуть опубліковані під час DrupalCon у Відні.

Ресурс: https://www.drupal.org/blog/drupal-business-survey-2017-calls-for-input