Технічне завдання для створення сайту спільнот однодумців

antient.com / 22.09.2021

Любі друзі друпалісти!

Звертається до вас спільнота чайників програмування.
Нам дуже подобається лозунг Drupal спільноти: “Творимо історію Drupal разом!”
І дуже подобається функціонал Drupal, який дозволяє чайникам об’єднуватись у різні інші спільноти.
В нашої спільноти є концепт, який дозволяє підвести спільний знаменник для формування суперспільнот. І ми хотіли б оформити цей концепт та інфраструктуру взаємодії спільноти у форматі декількох сайтів, з інтеграцією існуючих соціальніх мереж
Але в Друпалі ми чайники.
Тому звертаємось до вас. з пропозицією прийняти участь у цьому проекті.
Якщо у вас є компетеція, час, та натхнення.

Коротке інфо про проект.

Проект волонтерський. Стосується ідеї об’єднання груп однодумців для виконання спільних проектів (дій), мають соціальне та благодійне спрямування,
і будуть спрямован на розвиток духовного пізнання себе у світі, і світу в собі шляхом напрацювання практики едності, взаємоповаги, взаемодопомоги, на базі сприйняття Всесвіту як единого розумного цілого.

Формат ТЗ:

На данному етапі планується розгортання інфраструктури з 2 сайтів:

1. Фандрайзинг проектів спільноти на базі зборки RedHen Raiser
https://www.drupal.org/project/redhen_raiser (кращої зборки поки не знайшли).
2. Інформаційно-комунікаційний сайт, для розміщення тематичних світоглядних матеріалів, їх таксономія та формування фільтрації. Як для чайників нам зрозуміло лише те, що скоріш за все має бути збірка або Open Atrium (https://www.drupal.org/project/openatrium ) або Panopoly (https://www.drupal.org/project/panopoly). Для розробки кінцевого рішення мабуть треба тестувати функціонал обох збірок.

По задумці функціонал інфраструктури має дозволяти розміщення проектів, пропозицій, ідей, дозволяти проводити їх обговорення та оцінку в тому числі фінансову, дозволяти приймати та перераховувати пожертви та інвестиції на заявлені проекти. Також бути платформу для публічного обговорення нагальних питань розбудови спільнот однодумців.

Ознайомитись з проектом можна у невеличкій спільноті розробників у закритій групі в Фейсбуці.

Ми відкриті і готові відповісти на всі питанння кожного, хто готовий до власної самореалізації в процесі розбудови цього проекту.

Пишіть нам на адресу: antient.com@gmail.com