Lutsk DrupalCamp 2017, 7 жовтня

жов.
07
сб
2017
Опис

Осінь близько! 
Компанія InternetDevels рада оголосити про DrupalCamp Lutsk 2017, що відбудеться 7 жовтня в атмосферному м. Луцьк. Основна мета InternetDevels — постійно сприяти розвитку спільноти та розширювати географічні межі. Проведення великої Drupal-події у Луцьку — це величезний крок вперед для Drupal Community Ukraine. Це чудова можливість навчитися чомусь абсолютно новому, отримати цінний досвід і показати чудовий приклад для інших.

Чому варто відвідати Lutsk DrupalCamp 2017?

  • Lutsk DrupalCamp 2017 — довгоочікувана подія для всієї української Drupal-спільноти
  • Більше 300 учасників з різних куточків України та з-за кордону
  • Інформативні доповіді найкращих спікерів
  • Гарячі дискусії на актуальні ІТ-теми 
  • Крута вечірка в середньовічному замку Любарта, одному з семи чудес України!

Спонсорство події:

Як організатори заходу, ми запрошуємо активно підтримати нас і стати спонсором кемпу. Спонсорство Lutsk DrupalCamp 2017 дасть вам та вашій компанії можливість не тільки сприяти розвитку громади та просувати свій бренд, але й зустріти фахівців різного рівня та спеціалізації (розробників, дизайнерів, менеджерів), власників компаній та майбутніх партнерів для спільної реалізації запланованих проектів. Крім традиційної навчальної програми, ми підготували багато нових та цікавих речей. Ви незабутньо проведете час з фанами Drupal, адже головною метою партнерства є просування та популяризація української Drupal-спільноти (Рекрутерство під час конференції заборонене).  

Ти все ще думаєш? Швидше реєструйся та стань частиною чудової Drupal-події: lutsk2017.drupal.ua та приєднуйся до нашої групи в Facebook