Чому Drupal?

Яка CMS найкраща? Чому Друпал? Ці питання звучать досить часто, як з боку замовників, що обирають для себе підходящий варіант для розробки власного проекту, так і з боку компаній-початківців, які тільки вирішують для себе стратегію подальшої роботи. Відповідь на перше питання — Друпал. Далі обґрунтуємо, чому вибір саме цієї системи є оптимальним варіантом:

Безпека даних

Важко придумати більш привабливу ціль для кібер-зловмисників, ніж сайт самого Білого Дому. Whitehouse.gov, портал Уряду Сполучених Штатів, повністю побудований на Drupal-і. А ці серйозні хлопці добре розуміються на питаннях безпеки:) Насправді Друпал має дуже хорошу репутацію в цьому плані. Існує навіть ціла команда, що стежить за безпекою, як системи загалом, так і її окремих модулів. Їхня основна задача — моніторити та аналізувати помилки, про які репортують Друпалісти і попереджати інших членів спільноти про потенційні загрози.

Спільнота Друпала

Друпал — це не статична “мертва” розробка, а динамічна система, де кожен елемент є важливою ланкою у ланцюжку. Drupal — це перш за все спільнота зі своїми власними правилами і законами, а вже потім потужна CMS. Команда її розробників на сьогодні перевищує цифру (тільки вдумайтесь!) у пів мільйона користувачів! Це люди, які повністю на добровільних засадах підтримують дистрибутив, доповнюють та оновлюють його ядро, виправляють баги у коді, та створюють свої власні проекти. Завдяки цьому Друпал випереджає події. Модуль Pinterest, наприклад, з’явився задовго до того, як ця соціальна мережа стала крутою і популярною.

Гнучкість

Друпал є ідеальним рішенням для розробки, як маленьких проектів, так і величезних високобюджетних порталів. Якщо ви навіть створили простенький сайт, але потім вирішили додати багато нових фіч та нестандартного функціоналу до ньго, модульна структура системи ідеально справиться з цим завданням. До того ж, якщо замовник вирішить поміняти команду розробників для проекту, то новим програмістам не буде потреби “розгрібати” чужий код (якщо до цього роботи велись грамотно і по стандартам звичайно).

Відкритий код, безкоштовність системи

Безкоштовний сир у мишоловці? У випадку з Drupal-ом це відоме всім прислів’я не справджується. Знаходячись у вільному доступі у всесвітній павутині, ядро Друпала виправдовує всі очікування численних користувачів.

Друпал - ідеальне рішення для сайтів електронної комерції

З Drupal Commerce ви можете створити винятковий онлайн магазин. Його величезна кількість плагінів дозволяють швидко і без великих матеріальних затрат розробити повнофункціональний інтернет-аукціон, систему підписки, фреймворк благодійних внесків для вашої некомерційної організації або будь-яку іншу форму монетизації. Друпал втілить в життя всі ваші ідеї!

Це основні причини, чому спільнота Drupal стрімко росте. Розробники люблять Друпал, клієнти та компаніїї, що займаються створенням сайтів, люблять Друпал. Ми також любимо Drupal і бажаємо цій системі ще більшого процвітання. Доречі, вебсайт музичної премії Grammy говорить сам за себе: авторитет та популярність Друпала — просто незаперечні!