Drupal Open Mic #2

DrupalCafé , Локальні зустрічі користувачів і розробників Drupal. Можливість отримати знання і поділитися своїми напрацюваннями.
0
0

Приглашаем вас на Drupal Open Mic #2

Это новый экспериментальный формат на базе Drupal Cafe Kharkiv без докладов и заранее утвержденных тем.
Каждый желающий может выйти на сцену и рассказать о каком-либо интересном Drupal случае или проблеме и обсудить это с нашим дружным Drupal-сообществом Харькова.

Для Вашего удобства будет доступен проектор, посему презентации или другие визуализации приветствуются.

Встречаемся 27 января 2017 в пабе «Пинтагон».
Адрес: г. Харьков, ул. Данилевского, 26.
Начало в 19:00.

Kharkiv Drupal Cafe - это регулярные встречи и свободная площадка для обмена опытом и неформального общения специалистов Drupal в Харькове.

Посещение мероприятия бесплатное, но по предварительной регистрации:
Зарегистрироваться

Українець — директор в Drupal Association? Це може стати реальністю вже зараз.

Drupal і я, Основна ціль цієї групи - розповісти початківцям про їх потенційні можливості та горизонти, надихнути їх на особистий розвиток та професійні звершення.
1
0

Друпалісти, для нас всіх є важлива новина! Вперше в Раду Директорів організації Drupal Association має шанс потрапити українець!

У нас з’явився шанс бути дійсно почутими у світовій Drupal-спільноті й отримати потужний поштовх для розвитку Drupal в Україні. Все що від нас потрібно — проголосувати!

Залишатись осторонь просто неможливо!

Viktor at Drupal Association.

Голосування за кандидатів вже йде повним ходом. Наш кандидат — Віктор Левандовський. Багато хто з нас вже знайомий з ним, але тим не менш, надаємо вам можливість дізнатися більше про нього та про його цілі.

Ми провели міні-інтерв’ю з нашим кандидатом. Він розповів, чому зацікавлений у посаді At-Large директора в Асоціації Drupal. Відкрито і чесно.

Привіт, Віктор! Скажи кілька слів про себе. Яка ти людина?

Привіт! Ну, я просто роблю те, що люблю. Звичайно, це приносить користь і спільноті. Я зараз кажу не лише про спільноту Drupal у світі, але й про місцевих ІТ-шників. Зараз це особливо важливо — добре розвинена сфера ІТ це показник високорозвинутої держави.