Сортування українських символів (символи "є" та "і" ідуть перед "а").

Локалізація Drupal, Вітаємо в групі перекладачів Друпал Українською Як почати перекладати: http://localize.drupal.org/node/184 Спірні слова базові переклади: http://localize.drupal.org/node/186 Для тих, хто глибше бажає приймати участь в середовищі перекладу Drupal, рекомендуємо підписатись на глобальну (англомовну) поштову конференцію. Вона не є дуже набридливою, але багато спірних питань вирішуються саме там. Успіху в роботі! Група на drupal.ua Група FaceBook Drupal Офіційний твітер @drupalua Група в connect.ua Drupal IRC #drupal.ua irc.freenode.net Група обговорення на Google
6
-8

Отже, зіткнувся з такою проблемою, що не вірно сортуються українські символи, а саме "є" та "і".

Якщо говорити про сортування під час вибірки з бази даних, то вирішення даної проблеми знайшов шляхом зміни порівняння кодування таблиці з utf8_general_ci на utf8_unicode_ci:
ALTER TABLE `node` CHANGE `title` `title` VARCHAR(255) CHARACTER SET
utf8 COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL;

Але якщо дані, які мені необхідно сортувати, не приходять з БД, а з іншого джерела? Доводиться сортувати через PHP. Що в цьому випадку робити? Можливо це питання не дуже по адресу... сподіваюся, що хтось стикався з цією проблемою і знає її вирішення.