День Знань у запорізькому DrupalCafé №2

31_0.jpg

У четвер, 1 вересня, у лекційному залі Комп’ютерної Академії «ШАГ» відбудеться друге запорізьке DrupalCafé. Це популярна в співтоваристві Друпал міні-конференція, на якій зберуться розробники з Запоріжжя й області: друпалери-початківці, професіонали, співробітники різних невеликих та середніх компаній, фрілансери.

Аби було цікаво, організатори потурбувалися, у першу чергу, про теми. Їх формулювали таким чином, щоб не дати засумувати тим, хто тільки взявся за опанування Друпал.

«1 вересня – День Знань, і DrupalCafé стане їхнім джерелом для початківців: їм покажуть та розкажуть, як створювати сайт за 30 хвилин і робити його оптимізацію, - сказав drupal.ua Євген Шаленний, один із організаторів, заступник директора компанії AMgrade. – Зацікавленість заходом є очевидною. Теми цього разу, також, як і минулого, ми визначили самі, але надалі будемо надавати можливість самим учасникам обирати їх». За його словами, саме тому, що на другому запорізькому DrupalCafé очікують багатьох нових друпалерів, слухачів буде більше, аніж на першому.