Звіт про Drupal Сafé #3 у Львові

Життя спільноти, Ця група присвячена новинам життя спільноти, інтервью, анонсам та іншим цікавм матеріалам.
9
-7

drupal_cafe_3.jpg

В останній день січня 2014 року у Львові відбулося вже традиційне, третє Drupal кафе.
Цього разу друпалери знову зустрічалися в антикафе "CoMMuna", оренду якого спонсорували компанії Lemberg Solutions та EPAM. Незважаючи на вечір п'ятниці, на зустріч прийшло більше 20 людей. Були тут як постійні учасники львівських Drupal Café, так і нові обличчя. Впевнений, що ніхто з учасників не пошкодував про свій прихід, адже доповіді були дійсно цікавими.

Drupal Сafé №3 у Львові

DrupalCafé , Локальні зустрічі користувачів і розробників Drupal. Можливість отримати знання і поділитися своїми напрацюваннями.
5
-5

Drupal Сafé №3 у ЛьвовіШановні, друпал програмісти!
Запрошуємо вас на третю, зимову зустріч, що відбудеться 31 січня.
Вхід назахід безкоштовний, але попередня реєстрація обов'язкова!!!

План заходу:

  1. Інструменти та принципи створення адаптивної верстки з підтримкою мобільних пристроїв - Петро Кашпуренко (Symphony Solutions)
  2. Drupal 7: Методи прискорення - Василь Гротов (Drucode)
  3. JS зараз, майбутнє і перспективи ES6 - Стоянов Денис (Drucode)

Дата проведення: 31 січня.
Початок: 18:30.
Місце проведення: Антикафе «COMMUNA» - м. Львів, вул. Галицька, 1, 2-й поверх (на розі Площі Ринок)
Карта: http://maps.yandex.ua/?text=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0%2...

Drupal Сafé №2 у Львові

DrupalCafé , Локальні зустрічі користувачів і розробників Drupal. Можливість отримати знання і поділитися своїми напрацюваннями.
3
-6

drupal_cafe_1_3.jpgДорогі колеги! Представляємо Вашій увазі важливу подію, яка вже закоренилася у нашому місті. Як виявилося, у Львові є чимало Drupal-розробників. І не підтримати таку подію, «було б гріх» :). Як і минулого разу, ми запрошуємо вас відвідати цей захід та послухати досвідчених доповідачів, познайомитися з цікавими людьми та й просто поспілкуватися у теплій та дружній атмосфері за філіжанкою кави і тістечками, розмістившись на зручних пуфах. До організації цієї події, спільно з компанією «EPAM Systems» долучилася компанія «Lemberg Solutions», тому цього разу ми зустрінемося у першому Антикафе «COMMUNA» і разом зробимо Drupal спільноту ще сильнішою та продуктивнішою!

Неможливо не відмітити, що подія буде відбуватися у самому центрі величного Львова, де опісля можна пройтися по вечірніх і старовинних вуличках, відчувши середньовічну атмосферу та харизму нашого міста. ;)

Вхід на захід безкоштовний, але по попередній реєстрація– яка, між іншим, обов’язкова!

План заходу

Lviv Euro Drupal Camp 2013

Життя спільноти, Ця група присвячена новинам життя спільноти, інтервью, анонсам та іншим цікавм матеріалам.
3
-2

12-13го жовтня, у древньому Львові пройде чи не найпомітніша для українського Drupal-співтовариства подія – Lviv Euro Drupal Camp 2013!
Львів не залишив без спогадів та вражень жодного із учасників та організаторів минулорічного кемпу — всі полишили це місто заворожені його красою. Сподіваємось, не менш велелюдним буде і цьогорічне львівське зібрання: чекаємо на гостей — як тих, хто був минулоріч, так і їх колег-друзів, тих хто побуває тут вперше.