Модуль мультивалютности.

Модулі, Разработка, сопровождение, анализ, оптимизация модулей. Создание и применение патчей к модулям.
0
-3

После поисков модуля для мультивалютности для ubercart написал свой! Вот пользуйтесь и пишите на счет качества модуля! Первый раз пишу модуль для сообщества так что не обессудьте!!
uc_multi_currency.tar.gz

Описание

У валюты есть 5 полей: код валюты, название валюты, курс относительно валюты по умолчанию, знак валюты, позиция знака валюты. Все поля говорят сами за себя.
После включения модуля появится блок с селектом для переключения валют!
Извините но более подробное описание писать пока некогда!!!:(

Платні послуги стосовно збірки Openstore

OpenStore, OpenStore — складання Drupal + Ubercart, просте рішення для створення магазину в інтернеті.
7
-7

>> Рекламне оголошення <<

  • Створення повноцінної теми оформлення для вашого інтернет-магазину з готового графічного дизайну. Під графічним дизайном мається на увазі psd - файл або зверстаний в HTML макет. Я не займаюся саме створенням дизайну, звертайтеся до професійних дизайнерів для цього! Вартість оговорюється індивідуально, мінімально 100 $, термін - від 1 дня.
  • Створення інтернет-магазину. Все, крім самого дизайну: темізація, встановлення на хост, корегування функціоналу, допомога у виборі хостингу, допомогу в навчанні роботі з магазином ... Можливе укладання договору (Я ФОП). Від 300 $, ціна обговорюється індивідуально.
  • Написання модулів. Від 100 $, ціна обговорюється індивідуально.
  • Інші види робіт. Пропонуйте - розгляну будь-яку можливість співпраці.

Нова бета №2. Вже можна качати

OpenStore, OpenStore — складання Drupal + Ubercart, просте рішення для створення магазину в інтернеті.
6
-8

Обіцяна бетка №2 доступна для завантаження

Пряме посилання на архів

Що нового?

Після першої бета №1 та проміжної "дев" маємо таке:

1) Істотно вдосконавлений інсталятор. Вже вистачає 60 сек щоб встановити з усіма потрохами. Деякі дженіуси щоправда не можуть встановити при значенні max_execution_time в 300 або навіть в 1000 сек, а якщо можуть, то триває це півтори години(!). Напевно щось з кармою або інші астральні негаразди.
2) Підкоректовано в багатьох місцях код.
3) Переклади тепер завантажується помодульно, з openstore.org.ua. Це надає можливість використовувати свій сервер перекладів і не користуватися отстойними паблік перекладами на d.org
4) Додано модуль інтеграції з 1с(робив не я), тобто його демо. Доступна повна версія, ціну поки узгоджує розробник. Повну версію потрібно купувати у мене. Я вам дам знижку, крім того, цим ви підтримаєте проджект. Висловлювати своє зацікавлення, будь-ласка, слід на мило проекту openstore.org.ua@gmail.com
5) Доданий модуль експорту в Яндекс.Маркет. Модуль підтримує найпростішу модель експорту. Для великих магазинів він не дуже підходить, тому, якщо, хтось хоче написати нормальний експорт в цьому та інших форматах - будь-ласка, завжди радий, приєднуйтеся до проекту.

Поки всі новини. Далі буде.

Наука переможе!

OpenStore на Хабрі

OpenStore, OpenStore — складання Drupal + Ubercart, просте рішення для створення магазину в інтернеті.
5
-10

Презентував свій витвір на популярному айтішному ресурсі habrahabr.ru

Прохання підтримати плюсами

Ще новини: сьогодні-завтра буде наступна "бетка", що матиме демоверсію модуля інтеграції з 1С

UPD: "сьогодні-завтра" вже настало

Не перемикайте канали, залишайтеся з нами!

Збірка інтернет-магазину OpenStore

OpenStore, OpenStore — складання Drupal + Ubercart, просте рішення для створення магазину в інтернеті.
5
-7

Cьогодні я хочу запропонувати до уваги спільноти Drupal.ua свою збірку для побудови інтернет-магазину під назвою OpenStore.

Сайт проекту | Завантажити

OpenStore побудований на основі ядра Drupal та модуля Ubercart, а також має досить багато допоміжних, перевірених часом модулів, що дозволяють створити досить функціональний интернет-магазин.

Мета створення цієї збірки — надати широкому загалу підприємців готовий до застосування безкоштовний програмний комплекс для ведення торгівлі в інтернет, а також популярізація такої класної системи як Drupal

Трохи історії

Можна сказати, что робота над цією збіркою розпочалася 2 роки тому, ще за часів панування Drupal 5. У мене виникла практична необхідність в побудові інтернет-магазину, що мав би такі властивості