Код drupal.ua тепер доступний публічно!

Розробка drupal.ua, Обговорення розробки нового функціоналу, коректування вже існуючого функціоналу сайту drupal.ua.
6
-5

Ми раді повідомити, що код сайту drupal.ua тепер вільно доступний на github під ліцензією GNU GPL v2.

Навіщо?

Тепер у вас є можливість взяти участь в розробці сайту Drupal.ua. Якщо вам завжди хотілося бачити на сайті якусь фішку, але вона ніяк не додавалася, то тепер у вас є шанс безпосередньо реалізувати своє бажання.

Як почати?

Перед тим як почати, ознайомтеся, будь ласка, з деякими організаційними нюансами:

  1. Робота з кодом і створення свого патча, буде відбуватися через систему контролю версій GIT. Якщо ви хочете швидко вивчити GIT, то зверніть увагу на сайт GitHowTo. З його допомогою ви можете швидко освоїти систему GIT, це необхідно не тільки для отримання файлів, але і подальшій роботі.
  2. Всі зміни повинні пропонуватися через pull request на гітхабі. Це дасть можливість премодерації патчів в код сайту.
  3. Будь-які зміни в структуру бази даних повинні здійснюватися тільки через hook_update() будь-якого custom модуля. Це дасть можливість внести зміни на drupal.ua, не перетерши існуючий контент. Повні дампи бази сайту не будуть навіть розглядатися.

Код drupal.ua теперь доступен публично!

Розробка drupal.ua, Обсуждение разработки нового функционала, корректировка уже существующего функционала сайта drupal.ua.
3
-5

Мы рады сообщить, что код сайта drupal.ua теперь свободно доступен на github под лицензией GNU GPL v2.

Зачем?

Теперь у вас есть возможность принять участие в разработке сайта Drupal.ua. Если вам всегда хотелось видеть на сайте какую-то фишку, но она никак не добавлялась, то теперь у вас есть шанс непосредственно реализовать свое желание.

Как начать?

Перед тем как начать, ознакомьтесь, пожалуйста с некоторыми организационными нюансами:

  1. Работа с кодом и создание своего патча, будет происходить через систему контроля версий GIT. Если вы хотите быстро изучить GIT, то обратите внимание на сайт GitHowTo. С его помощью вы можете быстро освоить систему GIT, это необходимо не только для получения файлов, но и дальнейшей работе.
  2. Все изменения должны предлагаться через pull request на гитхабе. Это даст возможность нам премодерировать патчи в код сайта.
  3. Любые изменения в структуру базы данных должны осуществляться только через hook_update() любого custom модуля. Это даст возможность внести изменения на drupal.ua, не перетерев существующий контент. Готовые полные дампы базы сайта не будут даже рассматриваться.