CIBox v1.0.0 - Continuous Integration Toolbox стабільний реліз

Дистрибутиви, Дистрибутиви і збірки Друпал, а також як їх зібрати, налаштувати або використовувати.
0
0

Вітаю, шановна спільнота.

Хочу анонсувати значну подію для нашої команди - перший публічний стабільний реліз системи Continuous Integration - CIBox.

Опис релізу анлійською можна знайти на сторінці проекту.

Що увійшло в даний пакет

 • Jenkins 1.624
 • Jenkins додатки з фіксованими версіями для роботи з github
 • Готові CI завдання
  • GitHub Pull Request білдер
  • DEMO план для деплоя
  • Завдання резервого копіювання БД
  • Очистка CI сервера
 • LAMP стек
  • Ubuntu 14.04 LTS
  • Apache 2.4 + SSL
  • PHP 5.6 із увімкненими xhprof та xdebug
  • MySQL 5.5.x (+ поставляється із оптимізованою конфігурацією для швидкодії ))
 • Composer
 • Memcached сервіс
 • провіжинер для CI сервера - jenkinsbox.yml
 • скрипт для початкового створення Drupal проекту - github.yml
 • Selenium&Behat пакети та скелет для запуску цих тестів - tests.yml

Як ми створювали PHP Continuous Integration Workflow в нашій команді

Drupal HEAD, Ознайомлення спільноти з останніми новинами розробки Вивчення Друпал із середини Обмін досвідом і обговорення issue queue (черги завдань) http://drupal.org
2
0

Як ми створювали PHP Continuous Integration Workflow в нашій команді.

Як усе починалось

Почалось все з того, що в компанії піднялось питання knowledge exchange для команд, які рознесені по всьому світу.Проблема, яка виникла - команди кожного разу придумують велосипеди і пишуть по суті один і той же код.На той час в компанії вже була спільна поштова конференція по Drupal, але толку від неї було мало - розробникам отримати відповідь на питання було непросто. Також була в наявності база минулих проектів, але інвентаризації того, що в них там було створено - не існувало. Щоб було більш зрозуміло - компанія по суті створювала проекти, написані на PHP/Drupal, рідше - на Symfony2.Якось одразу стало зрозуміло, що зробити інвентаризацію коду людині, яка не приймала участь в розробці цього самого коду - нереально. Особливо після того, як я спробував глянути на той код...В той час я зрозумів, що не важливо, якого розміру компанія, і якого рівня проекти вона реалізовує - гавнокод пишеться всюди.Як тільки ми обломались із інвентаризацією минулих проектів, я приступив до реалізації Continuous Integration, яка б дозволила привнести в компанію певний рівень стандартизації робочого процесу.

Код drupal.ua тепер доступний публічно!

Розробка drupal.ua, Обговорення розробки нового функціоналу, коректування вже існуючого функціоналу сайту drupal.ua.
6
-5

Ми раді повідомити, що код сайту drupal.ua тепер вільно доступний на github під ліцензією GNU GPL v2.

Навіщо?

Тепер у вас є можливість взяти участь в розробці сайту Drupal.ua. Якщо вам завжди хотілося бачити на сайті якусь фішку, але вона ніяк не додавалася, то тепер у вас є шанс безпосередньо реалізувати своє бажання.

Як почати?

Перед тим як почати, ознайомтеся, будь ласка, з деякими організаційними нюансами:

 1. Робота з кодом і створення свого патча, буде відбуватися через систему контролю версій GIT. Якщо ви хочете швидко вивчити GIT, то зверніть увагу на сайт GitHowTo. З його допомогою ви можете швидко освоїти систему GIT, це необхідно не тільки для отримання файлів, але і подальшій роботі.
 2. Всі зміни повинні пропонуватися через pull request на гітхабі. Це дасть можливість премодерації патчів в код сайту.
 3. Будь-які зміни в структуру бази даних повинні здійснюватися тільки через hook_update() будь-якого custom модуля. Це дасть можливість внести зміни на drupal.ua, не перетерши існуючий контент. Повні дампи бази сайту не будуть навіть розглядатися.

Код drupal.ua теперь доступен публично!

Розробка drupal.ua, Обсуждение разработки нового функционала, корректировка уже существующего функционала сайта drupal.ua.
3
-5

Мы рады сообщить, что код сайта drupal.ua теперь свободно доступен на github под лицензией GNU GPL v2.

Зачем?

Теперь у вас есть возможность принять участие в разработке сайта Drupal.ua. Если вам всегда хотелось видеть на сайте какую-то фишку, но она никак не добавлялась, то теперь у вас есть шанс непосредственно реализовать свое желание.

Как начать?

Перед тем как начать, ознакомьтесь, пожалуйста с некоторыми организационными нюансами:

 1. Работа с кодом и создание своего патча, будет происходить через систему контроля версий GIT. Если вы хотите быстро изучить GIT, то обратите внимание на сайт GitHowTo. С его помощью вы можете быстро освоить систему GIT, это необходимо не только для получения файлов, но и дальнейшей работе.
 2. Все изменения должны предлагаться через pull request на гитхабе. Это даст возможность нам премодерировать патчи в код сайта.
 3. Любые изменения в структуру базы данных должны осуществляться только через hook_update() любого custom модуля. Это даст возможность внести изменения на drupal.ua, не перетерев существующий контент. Готовые полные дампы базы сайта не будут даже рассматриваться.