Музична пауза

Слух відвідувачів завтрашньої зустрічі друпалерів у Запоріжжі потішать доповідями, а учасників донецького Друпал-співтовариства - музикою

71027_2.jpgГостей із Донецька на другому запорізькому DrupalCafé, яке відбудеться завтра, 1 вересня, у залі Комп’ютерної Академії «ШАГ», все-таки не буде. Незважаючи на те, що донеччанин Вадим Миргород, який щойно повернувся з Drupalcon London 2011, отримав запрошення на DrupalCafé №2 у Запоріжжі, розповідь про свої враження про європейський Друпалкон для запорізьких друпалерів-початківців йому доведеться відкласти в зв’язку з підготовкою запланованого на листопад DrupalCamp в Донецьку, що вже розпочалася. Про це Вадим повідомив drupal.ua сьогодні.

Музыкальная пауза

Слух посетителей завтрашней встречи друпалеров в Запорожье будут услаждать докладами, а участников донецкого Друпал-сообщества - музыкой

71027_2.jpgГостей из Донецка на втором запорожском DrupalCafé, которое состоится завтра, 1 сентября, в зале Компьютерной Академии «ШАГ», все-таки не будет. Несмотря на то, что донетчанин Вадим Миргород, только что вернувшийся с Drupalcon London 2011, получил приглашение на DrupalCafé №2 в Запорожье, рассказ о своих впечатлениях о европейском Друпалконе для начинающих запорожских друпалеров ему пришлось отложить в связи с уже начавшейся подготовкой ноябрьского DrupalCamp в Донецке. Об этом Вадим сообщил drupal.ua сегодня.

День Знань у запорізькому DrupalCafé №2

31_0.jpg

У четвер, 1 вересня, у лекційному залі Комп’ютерної Академії «ШАГ» відбудеться друге запорізьке DrupalCafé. Це популярна в співтоваристві Друпал міні-конференція, на якій зберуться розробники з Запоріжжя й області: друпалери-початківці, професіонали, співробітники різних невеликих та середніх компаній, фрілансери.

Аби було цікаво, організатори потурбувалися, у першу чергу, про теми. Їх формулювали таким чином, щоб не дати засумувати тим, хто тільки взявся за опанування Друпал.

«1 вересня – День Знань, і DrupalCafé стане їхнім джерелом для початківців: їм покажуть та розкажуть, як створювати сайт за 30 хвилин і робити його оптимізацію, - сказав drupal.ua Євген Шаленний, один із організаторів, заступник директора компанії AMgrade. – Зацікавленість заходом є очевидною. Теми цього разу, також, як і минулого, ми визначили самі, але надалі будемо надавати можливість самим учасникам обирати їх». За його словами, саме тому, що на другому запорізькому DrupalCafé очікують багатьох нових друпалерів, слухачів буде більше, аніж на першому.

День Знаний в запорожском DrupalCafé №2

Вечером 1 сентября в Запорожье состоится DrupalCafé №2

31_0.jpg

В четверг, 1 сентября, в лекционном зале Компьютерной Академии «ШАГ» состоится второе запорожское DrupalCafé. Это популярная в сообществе Друпал мини-конференция, на которой соберутся разработчики Запорожья и области: начинающие друпалеры, профессионалы, сотрудники различных мелких и средних компаний, фрилансеры.

Чтобы было интересно, организаторы позаботились, в первую очередь, о темах. Их формулировали таким образом, чтобы не дать заскучать тем, кто только принялся за освоение Друпал.

«1 сентября – День Знаний, и DrupalCafé станет их источником для начинающих: им покажут и расскажут, как создать сайт за 30 минут и сделать его оптимизацию, – сказал drupal.ua Евгений Шаленный, один из организаторов. – Интерес к событию очевиден. Темы в этот раз, также, как и в прошлый, мы определили сами, но впредь будем предоставлять возможность самим участникам выбирать их». По его словам, именно потому, что на втором запорожском Друпалкафе ожидают многих новых друпалеров, слушателей будет больше, чем на первом.