Звіт про Drupal Сafé #2 у Львові

Життя спільноти, Ця група присвячена новинам життя спільноти, інтервью, анонсам та іншим цікавм матеріалам.
3
0

dsc_0225.jpg
21 листопада 2013 року відбулося друге Львівське DrupalCafe. На цей раз зустріч пройшла у креативній антикафешці «Communa», що в самому центрі Львова. Кожен Друпал-учасник мав безпосередній доступ до Інтернет ресурсу, що є не менш важливим для нашої спільноти, адже завдяки цьому всі бажаючі могли одразу переглянути приклади розробок, які розглядалися Доповідачами.

Цікавим є той факт, що наше друге DrupalCafe привабило не лише друпалістів, що працюють у провідних IT компаніях і фрілансерів, але й тих, хто краєм вуха десь чув про таку штуку як Drupal, й захотів більш детальніше з ним ознайомитися, що є дуже приємним для нас.

Загалом учасників другого львівського DrupalCafe налічувало 28, а це вже на третину більше від нашого DrupalCafe №1.

З першою доповіддю виступив Роман Паска компанії “Lemberg Solutions”. Він розповів про “Views: features you might not know”.

Наступну доповідь представив Борис Купар(компанія “Symphony Solutions”) та представив свою тему: Drupal from another angle: how to move business logic outside Drupal and do flexible page management. Доповідь викликала масу зацікавлення серед учасників та призвела до жвавих дискусій.

DrupalCafé у Львові, 15 серпня

DrupalCafé , Локальні зустрічі користувачів і розробників Drupal. Можливість отримати знання і поділитися своїми напрацюваннями.
8
-5

drupal_ukr.png
Шановні колеги! Раді запросити Вас на першу зустріч Drupal спільноти у Львові у форматі «Drupal Café», яка відбудеться 15 серпня.

На Вас чекають:
- інтерактивні доповіді професіоналів;
- обговорення у вигляді вільного спілкування, що стосуються проблемних питань нашого співтовариства;
- розглядатимуться спірні питання щодо застосування Drupal CMS;
- Цікаві та корисні знайомства.

Як показує досвід, у Львові багато людей, які професійно працюють з Drupal CMS. І кожен, хто є до цього хоча б трохи дотичним, беззаперечно має чим поділитися, і що розказати своїм однодумцям. Завдяки «Drupal Café» Ви зможете з’ясувати для себе ті питання, з якими у Вас виникали труднощі. Знавці справи, із задоволенням поділяться з Вами своїм досвідом, а також детальніше розкажуть про «свої» методи роботи із нашим улюбленим Друпалом :).

Всі друпалери прекрасно розуміють, що Drupal це більше ніж CMS – це ще й люди, яких у товаристві нараховується більше чотирьох мільйонів у всьому світі. А оскільки, новітні технології розвиваються, грубо кажучи зі швидкістю світла, то беззаперечно і нам потрібно йти на крок швидше часу. «Drupal Café» - це хороша можливість один одному у цьому допомогти, адже особисті зустрічі та неформальне спілкування сприяє співпраці і взаємодопомозі людей, які об’єднані спільною ідеєю і пристрастю – Drupal.