Drupal Сafé №3 у Львові

DrupalCafé , Локальні зустрічі користувачів і розробників Drupal. Можливість отримати знання і поділитися своїми напрацюваннями.
5
-5

Drupal Сafé №3 у ЛьвовіШановні, друпал програмісти!
Запрошуємо вас на третю, зимову зустріч, що відбудеться 31 січня.
Вхід назахід безкоштовний, але попередня реєстрація обов'язкова!!!

План заходу:

  1. Інструменти та принципи створення адаптивної верстки з підтримкою мобільних пристроїв - Петро Кашпуренко (Symphony Solutions)
  2. Drupal 7: Методи прискорення - Василь Гротов (Drucode)
  3. JS зараз, майбутнє і перспективи ES6 - Стоянов Денис (Drucode)

Дата проведення: 31 січня.
Початок: 18:30.
Місце проведення: Антикафе «COMMUNA» - м. Львів, вул. Галицька, 1, 2-й поверх (на розі Площі Ринок)
Карта: http://maps.yandex.ua/?text=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0%2...

Звіт про Drupal Сafé #2 у Львові

Життя спільноти, Ця група присвячена новинам життя спільноти, інтервью, анонсам та іншим цікавм матеріалам.
3
0

dsc_0225.jpg
21 листопада 2013 року відбулося друге Львівське DrupalCafe. На цей раз зустріч пройшла у креативній антикафешці «Communa», що в самому центрі Львова. Кожен Друпал-учасник мав безпосередній доступ до Інтернет ресурсу, що є не менш важливим для нашої спільноти, адже завдяки цьому всі бажаючі могли одразу переглянути приклади розробок, які розглядалися Доповідачами.

Цікавим є той факт, що наше друге DrupalCafe привабило не лише друпалістів, що працюють у провідних IT компаніях і фрілансерів, але й тих, хто краєм вуха десь чув про таку штуку як Drupal, й захотів більш детальніше з ним ознайомитися, що є дуже приємним для нас.

Загалом учасників другого львівського DrupalCafe налічувало 28, а це вже на третину більше від нашого DrupalCafe №1.

З першою доповіддю виступив Роман Паска компанії “Lemberg Solutions”. Він розповів про “Views: features you might not know”.

Наступну доповідь представив Борис Купар(компанія “Symphony Solutions”) та представив свою тему: Drupal from another angle: how to move business logic outside Drupal and do flexible page management. Доповідь викликала масу зацікавлення серед учасників та призвела до жвавих дискусій.

Drupal Сafé №2 у Львові

DrupalCafé , Локальні зустрічі користувачів і розробників Drupal. Можливість отримати знання і поділитися своїми напрацюваннями.
3
-6

drupal_cafe_1_3.jpgДорогі колеги! Представляємо Вашій увазі важливу подію, яка вже закоренилася у нашому місті. Як виявилося, у Львові є чимало Drupal-розробників. І не підтримати таку подію, «було б гріх» :). Як і минулого разу, ми запрошуємо вас відвідати цей захід та послухати досвідчених доповідачів, познайомитися з цікавими людьми та й просто поспілкуватися у теплій та дружній атмосфері за філіжанкою кави і тістечками, розмістившись на зручних пуфах. До організації цієї події, спільно з компанією «EPAM Systems» долучилася компанія «Lemberg Solutions», тому цього разу ми зустрінемося у першому Антикафе «COMMUNA» і разом зробимо Drupal спільноту ще сильнішою та продуктивнішою!

Неможливо не відмітити, що подія буде відбуватися у самому центрі величного Львова, де опісля можна пройтися по вечірніх і старовинних вуличках, відчувши середньовічну атмосферу та харизму нашого міста. ;)

Вхід на захід безкоштовний, але по попередній реєстрація– яка, між іншим, обов’язкова!

План заходу

DrupalCafé у Львові, 15 серпня

DrupalCafé , Локальні зустрічі користувачів і розробників Drupal. Можливість отримати знання і поділитися своїми напрацюваннями.
8
-5

drupal_ukr.png
Шановні колеги! Раді запросити Вас на першу зустріч Drupal спільноти у Львові у форматі «Drupal Café», яка відбудеться 15 серпня.

На Вас чекають:
- інтерактивні доповіді професіоналів;
- обговорення у вигляді вільного спілкування, що стосуються проблемних питань нашого співтовариства;
- розглядатимуться спірні питання щодо застосування Drupal CMS;
- Цікаві та корисні знайомства.

Як показує досвід, у Львові багато людей, які професійно працюють з Drupal CMS. І кожен, хто є до цього хоча б трохи дотичним, беззаперечно має чим поділитися, і що розказати своїм однодумцям. Завдяки «Drupal Café» Ви зможете з’ясувати для себе ті питання, з якими у Вас виникали труднощі. Знавці справи, із задоволенням поділяться з Вами своїм досвідом, а також детальніше розкажуть про «свої» методи роботи із нашим улюбленим Друпалом :).

Всі друпалери прекрасно розуміють, що Drupal це більше ніж CMS – це ще й люди, яких у товаристві нараховується більше чотирьох мільйонів у всьому світі. А оскільки, новітні технології розвиваються, грубо кажучи зі швидкістю світла, то беззаперечно і нам потрібно йти на крок швидше часу. «Drupal Café» - це хороша можливість один одному у цьому допомогти, адже особисті зустрічі та неформальне спілкування сприяє співпраці і взаємодопомозі людей, які об’єднані спільною ідеєю і пристрастю – Drupal.