Запорізьке DrupalCafé№2 у День Знань пройшло на «відмінно»

dsc09047_0.jpgЕкран комп’ютеру, хтось, хто уткнувся в нього, і чашка кави - картина, знайома багатьом до болю, і дуже точно відображаюча робочі будні українців. Однак, виявляється, що з кавою й за ноутбуком можна змістовно та цікаво вести бесіду, і зовсім не по skype або «асьці». У цьому вчора вже другий раз пересвідчилися жителі Запоріжжя, які відвідали ввечері 1 вересня друге DrupalCafé.

Запорожское DrupalCafé№2 в День Знаний прошло на «отлично»

dsc09047_0.jpgЭкран компьютера, кто-то, уткнувшийся в него, и чашка кофе - картина, знакомая многим до боли, и очень точно отображающая рабочие будни украинцев. Однако, оказывается, что с кофе и за ноутбуком можно содержательно и интересно беседовать, и вовсе не через skype или «аську». В этом вчера уже во второй раз в этом году убедились жители Запорожья, которые посетили вечером 1 сентября второе DrupalCafé.

День Знань у запорізькому DrupalCafé №2

31_0.jpg

У четвер, 1 вересня, у лекційному залі Комп’ютерної Академії «ШАГ» відбудеться друге запорізьке DrupalCafé. Це популярна в співтоваристві Друпал міні-конференція, на якій зберуться розробники з Запоріжжя й області: друпалери-початківці, професіонали, співробітники різних невеликих та середніх компаній, фрілансери.

Аби було цікаво, організатори потурбувалися, у першу чергу, про теми. Їх формулювали таким чином, щоб не дати засумувати тим, хто тільки взявся за опанування Друпал.

«1 вересня – День Знань, і DrupalCafé стане їхнім джерелом для початківців: їм покажуть та розкажуть, як створювати сайт за 30 хвилин і робити його оптимізацію, - сказав drupal.ua Євген Шаленний, один із організаторів, заступник директора компанії AMgrade. – Зацікавленість заходом є очевидною. Теми цього разу, також, як і минулого, ми визначили самі, але надалі будемо надавати можливість самим учасникам обирати їх». За його словами, саме тому, що на другому запорізькому DrupalCafé очікують багатьох нових друпалерів, слухачів буде більше, аніж на першому.

День Знаний в запорожском DrupalCafé №2

Вечером 1 сентября в Запорожье состоится DrupalCafé №2

31_0.jpg

В четверг, 1 сентября, в лекционном зале Компьютерной Академии «ШАГ» состоится второе запорожское DrupalCafé. Это популярная в сообществе Друпал мини-конференция, на которой соберутся разработчики Запорожья и области: начинающие друпалеры, профессионалы, сотрудники различных мелких и средних компаний, фрилансеры.

Чтобы было интересно, организаторы позаботились, в первую очередь, о темах. Их формулировали таким образом, чтобы не дать заскучать тем, кто только принялся за освоение Друпал.

«1 сентября – День Знаний, и DrupalCafé станет их источником для начинающих: им покажут и расскажут, как создать сайт за 30 минут и сделать его оптимизацию, – сказал drupal.ua Евгений Шаленный, один из организаторов. – Интерес к событию очевиден. Темы в этот раз, также, как и в прошлый, мы определили сами, но впредь будем предоставлять возможность самим участникам выбирать их». По его словам, именно потому, что на втором запорожском Друпалкафе ожидают многих новых друпалеров, слушателей будет больше, чем на первом.