Ищется разработчик модуля для D7

Drupal 7, Обговорення сьомої версії Drupal, анонси нових релізів. Міграція на Друпал 7.
0
0

Здравствуйте,
Ищу разработчика модулей для D7. Есть довольно внятное описание задачи (до полноценного ТЗ не дотягивает, но понять что и зачем вполне можно). Подскажите, пожалуйста, есть ли среди читающих интересующиеся или где лучше поискать?

Як ми створювали PHP Continuous Integration Workflow в нашій команді

Drupal HEAD, Ознайомлення спільноти з останніми новинами розробки Вивчення Друпал із середини Обмін досвідом і обговорення issue queue (черги завдань) http://drupal.org
2
0

Як ми створювали PHP Continuous Integration Workflow в нашій команді.

Як усе починалось

Почалось все з того, що в компанії піднялось питання knowledge exchange для команд, які рознесені по всьому світу.Проблема, яка виникла - команди кожного разу придумують велосипеди і пишуть по суті один і той же код.На той час в компанії вже була спільна поштова конференція по Drupal, але толку від неї було мало - розробникам отримати відповідь на питання було непросто. Також була в наявності база минулих проектів, але інвентаризації того, що в них там було створено - не існувало. Щоб було більш зрозуміло - компанія по суті створювала проекти, написані на PHP/Drupal, рідше - на Symfony2.Якось одразу стало зрозуміло, що зробити інвентаризацію коду людині, яка не приймала участь в розробці цього самого коду - нереально. Особливо після того, як я спробував глянути на той код...В той час я зрозумів, що не важливо, якого розміру компанія, і якого рівня проекти вона реалізовує - гавнокод пишеться всюди.Як тільки ми обломались із інвентаризацією минулих проектів, я приступив до реалізації Continuous Integration, яка б дозволила привнести в компанію певний рівень стандартизації робочого процесу.

С чего начать обучение Drupal 7?

Drupal-кухня, Поради та рішення від друпал-кухарів, що можуть бути корисними кожному при вирішенні задач на Drupal.
7
-6

В последнее время я всё чаще и чаще слышу: «с чего начать учить Drupal 7»? Подобные вопросы побудили меня написать этот пост. С чего начать, к чему стремиться, где найти информацию, как искать ответы на вопросы, которые ещё не появились? Для меня, в начале пути изучения Drupal источниками информации были только drupal.ru и чятик киевских друпаллеров в скайпе. Только потом я узнал, что Drupal.org - это не только сайт с кучей модулей, а ещё и отменная документация, которую каждый пользователь может поправить. В общем пост нацелен на новичков в мире Drupal, которые хотят, но не знают с чего начать.

Мой личный роадмап роста моих скиллов: тык.