Загальний звіт 08.12.2015-01.03.2016

Все інше, Обговорення того, що не потрапляє в інші групи але стосується системи Друпал.
0
0

Модулі з якими ми працювали від ініціативи Drupal.org Power up перша фаза 08 грудня 2015 - 01 березня 2016.

Ми раді анонсувати результати перших місяців роботи над модулями для Drupal та drupal.org від ініціативи Української Спільноти.

Як ми створювали PHP Continuous Integration Workflow в нашій команді

Drupal HEAD, Ознайомлення спільноти з останніми новинами розробки Вивчення Друпал із середини Обмін досвідом і обговорення issue queue (черги завдань) http://drupal.org
2
0

Як ми створювали PHP Continuous Integration Workflow в нашій команді.

Як усе починалось

Почалось все з того, що в компанії піднялось питання knowledge exchange для команд, які рознесені по всьому світу.Проблема, яка виникла - команди кожного разу придумують велосипеди і пишуть по суті один і той же код.На той час в компанії вже була спільна поштова конференція по Drupal, але толку від неї було мало - розробникам отримати відповідь на питання було непросто. Також була в наявності база минулих проектів, але інвентаризації того, що в них там було створено - не існувало. Щоб було більш зрозуміло - компанія по суті створювала проекти, написані на PHP/Drupal, рідше - на Symfony2.Якось одразу стало зрозуміло, що зробити інвентаризацію коду людині, яка не приймала участь в розробці цього самого коду - нереально. Особливо після того, як я спробував глянути на той код...В той час я зрозумів, що не важливо, якого розміру компанія, і якого рівня проекти вона реалізовує - гавнокод пишеться всюди.Як тільки ми обломались із інвентаризацією минулих проектів, я приступив до реалізації Continuous Integration, яка б дозволила привнести в компанію певний рівень стандартизації робочого процесу.

Drupal 8 core 100% translated to Ukrainian

Доброго дня
Від імені менеджера Української спільноти перекладачів Друпал хочу привітати нас з визначним досягненням.

Ядро Друпал 8 перекладене 100%
uk100.png

Що це дає?
Як відомо - якісний переклад - це знижений поріг входження нових користувачів і частково розробників. Переклад дає можливість людям, які не знають англійської - використовувати систему Друпал без проблем.
Також переклад дає сигнал міжнародній спільноті про активність локальної спільноти. Те, що ми на першому місці - стратегічний хід.
Сподіваюсь це допоможе Віктору Левандовському пройти на виборах в Друпал Асоціацію, а також допоможе Українським компаніям отримати великі замовлення.
Щоправда для досягнення цього потрібно, щоб на сайтах була встановлена Українська мова і був присутній Український контент.
Нас часто плутають з московією, а як відомо - це далеко не так. І однією з причин цього є те, що багато сайтів ставлять по замовчуванню московську мову. Наразі аргумент, що підтримка московською мовою краща - не є правдою. Дана мова не входить в вісімку найактивніших спільнот і якість перекладу - дуже низька.
В свою чергу Українська спільнота зробила максимум для того, щоб підвищити якість перекладу і до офіційного виходу восьмої версії друпал особисто я зобов’язуюсь займатись стандартизацією і уніфікацією перекладу, щоб якість була на рівні найактивнішої спільноти.

CodeSprint UA 2014: we made it happen!

CommerceBox, Бесплатный дистрибутив интернет-магазина на основе Drupal 7 и Drupal Commerce.
1
0

This sprint happened during DrupalCamp Kyiv 2014, an amazing event which takes place in the capital of Ukraine 7 years in a row. Overall more than 150 people took part in the conference, with 1 day of sessions and contribution sprint on November 1-2.

Sessions of the 1st Camp day were a great start for all sprinters to refresh their knowledge in Drupal 7-8 and Symfony framework as well

There were 39 participants on the sprint day in Kyiv and few guys working remotely from Mykolaiv and Lutsk. It was great news to find out that even Novosibirsk team joined the initiative and finished sprinting by the time we started it in Kyiv. This was because time zones difference and we would like to say special thanks to these guys who were team leaded by Eugene Ilyin for resolving 5 issues and tackling additional ones that were not listed in our Meta Issue They did it without any support and assistance from the org team which was great!
Novosibirsk team representatives

Overall stats are the following:
Contrib issues fixed: 49 + 4 in progress
Drupal 8 core issues fixed: 3 + 10 in progress
Created 6 contrib module releases: Date, Gmap. Location, Faq, Advanced_forum, Cerf
Drupal core strings translated to Ukrainian: ~1000 (7 translators participated)

Drupal Code Sprint в Донецке: Доработка drupal.org - 08.12.2013

Оптимізація роботи Drupal, Оптимізація роботи Drupal та модулів сайту інші налаштування для прискорення роботи сайту. Робота високо-навантаженних сайтів.
5
-11

Drupal.org перенесли на Drupal 7! Это событие, которое не осталось без внимания и до сих пор у всех на слуху. Но как и всё, созданное человеком, портирование не было завершено без малозначительных ошибок.
Наша задача - это исправить!

На повестке дня исправление мелких багов, а также проблемы юзабилити страницы issues для проектов на Drupal.org.

Собираемся в воскресенье, 8 декабря в 11:00 в Home sweet home (г. Донецк, проспект Ватутина, 20).