Відсьогодні Drupal 7 доступний по всьому світу

17.07.2018

Зображення видалено.
Drupal являє собою на сьогоднішній день найбільш інноваційну платформу для створення соціальних та семантичних сайтів

KORTRIJK, BELGIUM & CHICAGO, IL — 5 січня 2011 — світова спільнота Drupal і Drupal Асоціація, оголошують загальну доступність Drupal 7, найбільш інноваційна веб-платформа доступна кожному. Drupal це потужна система керування сайтом з відкритим вихідним кодом, на базі якого працюють мільйони веб-сайтів. На його базі працюють сайти WhiteHouse.gov та сайти мистецтв та музики групи Warner Media Group. Сьома версія Drupal (D7) вбрала в себе останні технології сайто-будування і має багато зручностей для кінцевого користувача. Drupal 7 вже використовується на сайтах з великою кількістю відвідувачів, наприклад Examiner.com, який входить у 100 найбільших сайтів США, відвідуваність якого виросла на 19% з жовтня по листопад 2010 року та складає на даний момент більш ніж 22,4 мільйона унікальних відвідувачів на місяць.

«Нові можливості Drupal 7, такі, як field API, що підключають сховища і кеш, дозволили нам використовувати Mongo як "NoSQL" рішення для високих навантажень і масштабування, у той час як система модульного тестування піклується про стабільність ядра навіть при внесенні великих змін у проект. Запуск Examiner.com з його обсягом трафіку і постійними можливостями публікації був би складний або неможливий на попередніх версіях Drupal” — говорить Jim Davidson, президент Examiiner.com

Програма розробки Drupal 7 є комбінацією зусиль професійних розробників та спільноти у вигляді зворотного зв'язку, тому дозволяють досягти кращих у своєму класі рішень для Drupal 7 з точки зору досвіду використання користувачем. Удосконалення в використані користувачем є спрощення в адмініструванні, оновленні, доступності в освоєнні і створенні матеріалів.

Angie Byron (aka Webchick), відповідальна за випуск ядра Drupal 7, підтверджує, що «Drupal 7 прагне до поліпшення інтерфейсу користувача, підвищенню доступності, більш повному використанню можливостей обробки зображень, підтримки метаданих, поліпшень в безпеці, масштабованості і сумісності баз даних, що гарантується стабільності в роботі шляхом використання набору з 30 тисяч автоматичних тестів і багато іншого. Коротко: це величезний крок вперед для проекту і для всіх розробників сайтів, ми з хвилюванням представляємо світу Drupal 7».

Drupal є програмним проектом з відкритим кодом (open-source), використовуваний більш ніж напів-мільйоном чоловік в більш ніж 200 країнах, що говорять на більш ніж 180 мовами. Близько 1000 учасників Drupal-спільноти внесли зміни в ядро Drupal 7 і багато тисяч розробляють додаткові модулі.

«Феноменально розвинувшись у 6-й версії Drupal, Drupal 7 представляє собою суттєвий крок вперед у плані зручності використання, продуктивності та можливостей», стверджує Дріс Байтаерт, засновник і керівник проекту Drupal. «Ми відкриваємо світові нову главу у веб-розробці та всесвітньо святкуємо запуск Drupal 7-й версії 7 січня 2011 року»

Основні нові можливості в Drupal 7

  • За допомогою досвіду користувачів поліпшений дизайн, спрощено виконання основних завдань, налаштування за замовчуванням стали більш розумними, особливу увагу приділено творцям контенту і спрощено адміністрування.
  • Підтримка зображень "з коробки", масштабування та інше.
  • Вбудоване середовище автоматичного тестування дозволяє послідовну інтеграцію, перевіряючи кожен патч для довготривалої стабільності проекту.
  • Менеджер оновлення версій та міграції з версії Drupal 6 на 7
  • Покращення продуктивності і масштабування для прискорення обслуговування відвідувачів сайту за допомогою розширеного кешування, мереж доставки даних (CDN) і master-slave реплікації.
  • Додаткові поля в ядрі, вбудовані поля для будь-якого типу матеріалу, а також для користувачів, коментарів, таксономії та інших сутностей, плюс підтримка транзакцій.
  • Шар абстракції для роботи з базами даних дозволяє використовувати безліч різних сховищ: Maria DB, Microsoft SQL Server, MongoDB, Oracle, MySQL, PostgreSQL, або SQLite.

«У SubHub ми спеціалізуємося на допомозі людям в монетизації їх контенту. Близько року тому ми прийняли рішення почати з Drupal 7 для побудови наступного покоління нашої платформи управління вмістом» каже Jamie Wiseman, головний розробник SubHubLite, розташованого в Кардіфф, Уельс, Великобританії. «Гнучкість Drupal дозволяє нам досягати те, про що ми можемо тільки мріяти."

Drupal є відомою відкритої для всього світу системою з багатомовною підтримкою і доступністю для людей з обмеженими можливостями, як нещодавно визнано в Нідерландах 100% відповідає Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0) від World Wide Consortium (W3C).

Вбудована підтримка RDFa — технологія Семантичного Веба в ядрі Drupal 7

Drupal 7 починає повсюдне розгортання RDFa для впровадження Семантичного Вебу. Google і Bing все більше звертають увагу на структуровані машинні дані з сайтів, які вони індексують. Дизайн Drupal 7 вбудовує семантичні метадані, що робить пошук «машина-для-машини» (M2M) вбудованим в сайти на Drupal 7. RDFa допомагає надавати пошуковим машинам додаткові дані, приховані від користувачів, наприклад такі як довгота і широта служать для відображення на карті; або впровадження формату дат ISO для локалізації і більш точного відображення результатів пошуку для різних країн.

Дріс Байтаерт (Dries Buytaert): «Семантичні технології, додані в ядро Drupal, внесуть вагомий внесок у майбутнє Інтернету.»

Про Drupal Association

Drupal Association є некомерційною організацією, яка підтримує Drupal-співтовариство в сферах фінансування, інфраструктури, подій, просування і розповсюдження. Підтримувана індивідуальними членами та організаціями, Асоціація використовує ці ресурси допомагаючи розвитку Drupal.

Drupal Association розташована в Бельгії. Дізнатися більше та завантажити Drupal ви можете на сайті Drupal.org

Завантажити Drupal 7