Українець — директор в Drupal Association? Це може стати реальністю вже зараз.

21.07.2018

Друпалісти, для нас всіх є важлива новина! Вперше в Раду Директорів організації Drupal Association має шанс потрапити українець! У нас з’явився шанс бути дійсно почутими у світовій Drupal-спільноті й отримати потужний поштовх для розвитку Drupal в Україні. Все що від нас потрібно — проголосувати! Залишатись осторонь просто неможливо!

Голосування за кандидатів вже йде повним ходом. Наш кандидат — Віктор Левандовський. Багато хто з нас вже знайомий з ним, але тим не менш, надаємо вам можливість дізнатися більше про нього та про його цілі. Ми провели міні-інтерв’ю з нашим кандидатом. Він розповів, чому зацікавлений у посаді At-Large директора в Асоціації Drupal. Відкрито і чесно. Привіт, Віктор! Скажи кілька слів про себе. Яка ти людина? Привіт! Ну, я просто роблю те, що люблю. Звичайно, це приносить користь і спільноті. Я зараз кажу не лише про спільноту Drupal у світі, але й про місцевих ІТ-шників. Зараз це особливо важливо — добре розвинена сфера ІТ це показник високорозвинутої держави. Це і є основна рушійна сила моєї діяльності. Я засновник і СЕО компанії InternetDevels і ми разом організовуємо різні прикольні ІТ заходи: Lviv Euro DrupalCamp, DrupalTour and IT cafe. Приділяю увагу і своїм ініціативам. Наприклад, ходжу у школи і розповідаю учням про кар’єрні перспективи у сфері ІТ. Сподіваюся, з деким ми ще побачимось за кілька років, якщо вони прийдуть влаштовуватись на роботу в InternetDevels :) Просвітницька діяльність це шикарно! А детальніше? Зараз університети випускають купу економістів і юристів. Професії непогані, але нащо стільки? Діти ідуть туди, навіть якщо не впевнені, чи хочуть. А чому — бо батьки сказали, бо професія “престижна”, бо можна заробити… А я хочу розказати їм про ІТ. Тут ще більше перспектив і ще більше престижу. Ну і заробляти можна нормальні гроші. Я уже побував у кількох школах, поспілкувався з учнями. Для багатьох те, що я розповідав стало новиною. Сподіваюсь, скоро у ВУЗах буде серйозний конкурс на ІТшні спеціальності. Звучить круто! А що спонукало тебе залишити свою заявку кандидата на цю позицію? По-перше, я активний учасник Drupal спільноти. А по-друге, я добре розумію особливості сфери ІТ в Україні та Східній Європі взагалі. Вона тут трохи специфічна, має свої правила ведення бізнесу і традиції. Але розробка на Drupal тут має великі перспективи і я був би радий допомогти їх реалізувати. Від цього користь буде всім, типова схема Win-Win. Ну а крім того, це як особистий виклик для мене, люблю челенджі! :) То яка твоя основна ціль на цій посаді? Хочу, щоб про Drupal знали всі! Я просуваю цю ідею в Україні і було б круто, якби виходило охопити ще ширшу аудиторію. Ну от візьмемо Windows. Скільки людей знає, що це? Так от я хочу зробити Drupal ще більш впізнаваним! Дякую, Віктор! Удачі на виборах. Ось що розповів наш кандидат. Голосування триватиме до 20-го березня! Чи матиме Україна свого представника у Drupal Association, залежить тільки від нас. Давайте підтримаємо.

Як проголосувати:

1. Увійдіть в свій акаунт на drupal.org. 2. Проголосуйте за Viktor Levandovsky на сторінці голосування — https://assoc.drupal.org/election/2015-drupal-association-director-larg…. Після цього ви можете допомогти в поширенні інформації про вибори таким чином: 1. Поділіться в соціальних мережах постом такого змісту "I vote for Viktor Levandovsky https://t.co/u3DACu9JnT #drupal #drupalassociation". Наприклад, в Twitter. 2. Розкажіть знайомим Друпалістам про вибори, бо це важливо. Творимо історію Drupal разом! Якщо у вас є питання, залишайте їх у коментах!