Перша зустріч сімфоністів

23.07.2018

Ми це зробили! Ми поклали початок проведення регулярних локальних Symfony meet-up’ів в Україні та подіваємось, що це стане хорошою традицією :) Отже, перша зустріч сімфоністів у Львові відбулась 21 лютого та зібрала працівників ІТ-компаній, фрілансерів та студентів, які програмують та активно цікавляться Symfony. Організатори заходу — компанії InternetDevels та EPAM підготували для учасників не лише цікаву програму доповідей, але й приємні сувеніри.

 

Відкрив SymfonyCafe #1 Максим Москвичов (ZEO Alliance, Київ) з доповіддю “Architecture of a web project on Symfony” та розповів про принципи побудови проектів на Symfony та їх особливості.

 

Другим виступив Роман Родоманський (EPAM, Львів) з доповіддю “Deployment Symfony applications with Ansible” та описав роботу додатку Ansible та можливість його використання для Symfony.

 

Третім виступив Іван Фесюк (EPAM, Львів) з доповіддю “Drupal 8 & Symfony”, в якій вирішив ближче познайомити учасників з Drupal, розповівши наскільки тісно 8-а версія CMS переплітається з Symfony.

 

Як завжди на таких зустрічах учасники багато спілкуються на перервах, заводять нові знайомства та обговорюють доповіді, а смаколики від організаторів зробили спілкування ще приємнішим.

Дякуємо всім, хто відвідав захід! Знаходьте себе на фото (посилання на фото). А ми вже готові розпочати підготовку наступного SymfonyCafe, яке збере ще більше тих, хто цікавиться цим “музичним” фреймворком :) До нових зустрічей! .fig { text-align: center; /* Выравнивание по центру */ } P.S. Слідкуйте за новинами в соц. мережах: https://www.facebook.com/SymfonyUkraine http://vk.com/symfonyukraine https://twitter.com/SymfonyUkraine