Осінній ReviewSprint 7-го вересня

17.07.2018

Серед найвагоміших внесків у розвиток Друпалу є робота по створенню патчів для існуючих модулів, тем та ядра самого Друпалу. А найбільшу питому вагу у цьому доробку, як правило, мають код-спринти.

Українська спільнота не стоїть осторонь і також бере у цьому процесі активну участь: напередодні Друпал-кемпів та інших визначних подій в різних містах України гуртуються команди, аби вирішувати найрізноманітніші проблеми функціонування ядра Друпалу. Так, в серпні ми підготували майже сотню патчів у ході код-спринта, присвяченого DrupalCamp CIS, а ще раніше заслужили звання «crazy Ukrainians» за свою активність і запал у ході код-спринта, який передував DrupalCamp Kyiv 2013.

Поза тим є чимало напрямків, де завдяки згуртованій роботі можна зробити помітний внесок у розвиток Друпал-спільноти. Одним із них є рев’ю модулів “пісочниці” — програма, націлена на допомогу новим контриб’юторам, аби вони могли долучитися до списку «довірених» і отримати право створювати нові модулі.

Власне, кілька місяців тому пройти цю процедуру довелося й нам, то ж і виникло бажання допомогти іншим. Звідси - й ідея провести “Рев’ю-спринт”, в ході якого розглянути якомога більшу кількість модулів, променторити нових розробників та допомогти їм якнайшвидше вибратись з пісочниці.

Отже, 7-го вересня компанія «Інтернетдевелс» запрошує всіх бажаючих підтримати нас і приєднатись до процесу модерації модулів. Початок спринту — 11:00 за Київським часом. Для прийняття участі зареєструйтесь тут.

Учасники можуть отримати рев’ю-бонуси для власних проектів, а на додаток — непоганий досвід перевірки чужого коду, досвід, котрий, напевне, стане помічним при викладенні власного нового модулю. І нарешті, якщо у вас є ідея власного проекту і вам потрібне рев’ю для його апґрейду до стану «full project» — маєте виняткову нагоду отримати це рев’ю саме зараз!