Модуль Bad Behavior дивиться на спамерів крізь пальці і лише роздає "Permitted"

17.07.2018

Вітаю, товариство!

На мій сайт (Drupal 6.20) внадилися спамери. Звичайно, вони ломилися вже здавна. Але ось може 2 тижні, як їхній наступ перейшов на якісно новий рівень. Звичайну ImageCAPTCHA хоч би при яких налаштуваннях - пробивають. Поставив ReCAPTCHA - трохи допомогло... Але пробивають і її. Менше, але пробивають!

Поставив AntiSpam - з того, як він працює - задоволений. Коментарі, які таки пробилися - пише в спам. Чудово. Але ці боти, окрім коментарів, ще засмічують мені базу раз-по-раз (десь раз на два дні) проходячи реєстрацію. Цих роботів одночасно на день тримається стабільно від 5 до 10 - у мене сайт маловідвідуваний, на нього жива людина вряди-годи заходить, тому те, що на сайті стабільно 10 "гостей", я вважаю, що то 9 з них - гарантовано боти.

Dblog рясніє повідомленнями про "капча не пропустила".

Я прочитав про модуль BadBehavior. Всі його розхвалюють примовляючи, що він ТАК блокує, що і живі іноді потрапляють під ту гребінку. Для моєї розгніваної душі це видалося дуже симпатичним (тим паче, якщо він заблокує людину - кажуть, він дає можливість вирішити проблему).

Поставив, наче у відповідності до інструкції. Окрім друпального модуля викачав ще саму бібліотеку з офіційного сайту. Поставив, повідомлень про помилку встановлення не показує. І що? Цей модуль мовчить!

У режимі "Strict", в якому цей модуль обіцяє ЩЕ БІЛЬШ ЖОРСТОКО сортувати, що мовляв, під ніж можуть і живі потрапити - журнал "звершень" і "заслуг" цього модулю по крону поповнює список записів, але всі ці записи завершуються вердиктом "Permitted".

Здавалося б, ну й добре, значить все чисто. Але Dblog - як показував "Капча не пропустила", так і показує. І якщо коментарі хоч якось захищені капчею і АнтиСпамом, то реєстрацію регулярно проходить якась залізяка!

Друзі! Довго я розповідаю, але підкажіть, якщо ви користувалися модулем "Погана Поведінка": ЯК його налаштувати так, щоб він нарешті почав махати своїм "караючим мечем"?

Або порадьте, як мені хоч би вже не допускати спамерів до реєстрації.

Модуль "Погана Поведінка" я поставив, бо він декларує, що спамера буде відкинуто і він мінімально буде навантажувати процесор. А воно, знаєте як, так хочеться в розділі "Останні записи журналу" бачити красивий безспамний журнальчик :)