DrupalTour. Івано-Франківськ: як це було

16.07.2018

Українська Drupal-спільнота давно вимагала чогось нового, свіжого та неординарного і нарешті отримала — стартував DrupalTour. Це подія, яка покликана розворушити, ще більше об’єднати та захопити новими ідеями розвитку Drupal в Україні та світі. 8 листопада найвідважніші з адептів Drupal вирушили в подорож для підкорення першого пункту призначення - осіннього Івано-Франківська. Місто зустріло організаторів і доповідачів справді гостинно — теплою погодою, затишними вуличками та такою кількістю охочих послухати нас, якої ми навіть не очікували! :)

фото 1

Сподіваємось, що і учасники залишились задоволені нашими гостинцями, адже кожен з них отримав оригінальну кружку на згадку про подію.

Офіційна частина почалась із виступу Віктора Левандовського — засновника компанії InternetDevels, яка є головним спонсором події. А далі відбувалось те, власне, заради чого всі зібрались — доповіді, обговорення, дискусії.

Першим доповідав Сергій Дружук на тему: "Комп'ютерна 3D графіка. Технології ігрової індустрії”. Слухачів надзвичайно зацікавила дана тема і вони активно цікавились подробицями у доповідача.

Наступна доповідь була цікава здебільшого студентам, адже стосувалась актуальної для них теми: “Як знайти своє місце в ІТ”. Марія Письменна розповідала про старт кар’єри в ІТ-сфері без досвіду роботи. А третя доповідь Артема Сильчука — “Темна сторона Друпалу: про що жартують друпалісти” дозволила закінчити зустріч на дуже веселій ноті, бо ми впевнені — такої кількості жартівливих модулів Drupal ви ще не бачили!

Були і каво-перерви, і гарячі обговорення, і продовження спілкування в неформальній атмосфері — про все це без сумніву можна розповідати дуже довго, але набагато краще відвідати захід! Тому слідкуйте за нашими оновленнями в соц.мережах і хто зна — можливо саме ваше місто буде наступним! http://vk.com/drupaltour, https://www.facebook.com/drupaltour, https://twitter.com/DrupalTour P.S. Організовується подія спільнотою Drupal.ua і ми будемо раді, якщо у вас виникне бажання долучитись до цієї ініціативи. Пишіть нам на drupaltour@drupal.ua — зробіть свій внесок в розвиток Drupal в Україні!