DrupalTour. Чернівці: Як поєднались сучасні технології та антикварні речі

23.07.2018

DrupalTour набуває обертів і 13 грудня Drupal-туристи відвідали вже друге місто — Чернівці.

Перше, що вразило нас — надзвичайно красива архітектура міста, яку хочеться роздивлятись годинами. Друге — місце проведення, “Literatur Cafe”, яке зачаровує безліччю антикварних речей: від фотоапарату XIX століття до антикварної кавової машини. Проте наша основна місія — DrupalTour, і геть не варто про це забувати :) На цей раз організатори підготувати програму із 4-х доповідей. Першим доповідав Сергій Скрипчук на тему: “Composer — менеджер залежностей для PHP”.

Другим був Олександр Кузава з доповіддю про проблеми при розробці front end та шляхи вирішення їх за допомогою CSS препроцесорів.

Проте наші зустрічі — це ще й чудова можливість поспілкуватись, обмінятись думками та краще дізнатись про ІТ сферу міста, яке ми відвідуємо. А один з відвідувачів навіть вирішив розважити всіх присутніх своєю грою на фортепіано, за що Юрію велика продяка від нас ;)

Наступним свою доповідь представив Павло Охрем, директор чернівецької компанії ELogic. Дякуємо йому за чудову доповідь про сучасний веб дизайн та за інформаційну підтримку події. Останньою в програмі, проте не останньою по значенню, була доповідь Тараса Цюпера про те, як написати якісний Drupal модуль. Навіть після закінчення заходу аудиторія жваво дискутувала з доповідачами, задавала питання, зацікавилася проведенням таких зустрічей в майбутньому.

Нам дуже сподобалась чернівецька IT-спільнота і ми прийняли рішення обов’язково ще повернутися! :) Дякуємо за гостинність, Чернівці! А всім вам кажемо — до нових зустрічей у інших містах України! На черзі багато чудових міст! І ваше серед них! Пишіть нам. P.S. Організатор — компанія InternetDevels. Головний інформаційний партнер — Drupal.ua.