Drupal-компанія у Топі українських айтішників від Clutch

23.07.2018

Хей, друпалісти, як ся маєте? Хочеться поділитися з вами приємною новиною! Наша компанія InternetDevels увійшла до дванадцятки Найкращих веб- і софт-розробників в Україні. Такий висновок зробила американська компанія Clutch, яка займається дослідженнями IT-індустрії й щороку публікує свої звіти про ринки різних країн. Ми, між іншим, єдина Друпал-компанія, яка потрапила до рейтингу.

І хоч InternetDevels на ринку вже майже 8 років, але довелося добряче попотіти, аби здобути таке солідне визнання. Так, протягом останніх двох років ми:

  • поповнили нашу Друпал-армію ще двома одиницями – офісами у Рівному і Львові;
  • розрослися до понад 100 працівників;
  • запустили новий проект DruDesk – веб-підтримку для клієнтів з усього світу;
  • проголосили важливу місію – популяризацію Друпалу в Україні між якомога більшою кількістю людей.

Щоб домогтися останнього, ми, зокрема, почали проводити Друпал-тур, організували Друпал Кемпи і заснували цілу IT-школу – все заради об’єднання розробників і допомоги в отриманні нових знань і контактів.

Ми тяжко працювали, і наші зусилля оцінили. Отже, нас відзначили оцінкою “Відмінно” в категорії “Присутність на ринку” й оцінками “Дуже добре” у категоріях “Відгуки” і “Клієнти та досвід”. Це ще раз підтверджує, що наша компанія повністю відповідає одному із найважливіших індикаторів Clutch: клієнти задоволені якістю нашого сервісу.

До слова, Clutch займається веб- і софт-аналітикою, обробляючи великий обсяг інформацію і визначаючи лідерів IT-бізнесу в усьому світі. Компанія розташована у Вашингтоні і відома завдяки хорошій репутації і грунтовному підходу до досліджень.

Після здобуття такої почесної позиції, ми раді розділити з вами свої емоції, а також хочемо подякувати всій Друпал-спільноті за щоденні намагання зробити світ кращим. Навіть якщо це всього-лиш віртуальний світ :)