Питання/Відповіді

Яким чином створити блок одноразової благодійної допомоги?

Привіт!
Прошу поради.
Шукаю рішення для створення блоку одноразової благодійної допомоги для сайту некомерційної громадської організації. Кошти потрібно приймати в гривні на картку.
Щось на зразок як тут http://shot.qip.ru/00QTz6-42Q3rLt0u/
Українських сервісів із готовим функціоналом я не знайшов (може погано шукав?), російський використовувати не хочу.
Дякую за будь-який коментар.

Неправильна транслітерація з української в Pathauto 8.x

Доброго дня,

Записую назви статей українською мовою, та автоматичні URL-аліаси транслітеруються з помилками. Модуль languages встановлений і українська обрана стандартною мовою. На drupal.org в декількох коментарях написано, що pathauto транслітерує назви нодів в URL-аліаси згідно зі стандартами обраної мови.. та чому виходить нісенітниця:

Ще гай шумить і шевелюру розвіває
se-gai-sumit-i-seveluru-rozvivae

Шлях:
Встановлення Drupal 8.3
Встановлення token, ctools, pathauto
Конфігурація pathauto - pattern: [node:title]

Можливо хтось з вас знає, як зробити так, щоб транслітерація була відповідна до стандартів офіційної: shche gaj shumyt i shevelyuryu rozvivaye

Не переноситься текст і розтягується по ширині

Поставив Друпал 8. Все добре. Але жодна з тем (ставив Bootstrap та Adaptivetheme) не вирівнює текст. Розтягує по всій ширині сайту. Підкажіть, що можна зробити?

Google Analytics - распределение по пользователям

Здравствуйте коллеги.
Подскажите, может кто реализовывал такое. Можно ли данные из Google Analytics распределить по пользователям? Имеется вииду следующее. Есть роль, которой разрешено публиковать материалы. Можно ли пользователям этой роли выводить статистику только по опубликованным материалам, в которых они являются авторами?

Если да, то куда копать?

Заранее благодарю за советы и помощь!

По цілому сайті в консолі "TypeError: $ is not a function", все що звязано з jq не працює, як це виправити ?

По цілому сайті в консолі "TypeError: $ is not a function", все що звязано з jq не працює, як це виправити ? Версія Drupal 6, jquery - 1.4.2
Буду радий любим ідеям

Хочу зробити резервну копію, але drush ard --verbose (drush archive-dump --verbose) приводить до помилки: /usr/lib/postgresql/9.4/bin/pg_dump: unrecognized option '--no-align'

Доброго дня! Свіжовстановлену Drupal 8.2.5 хочу оновити до 8.2.6. Параметри системи: debian 8.7.1, postgresql9.4, php7.1. На Github знайшов цю саму проблему, але без рішення - https://github.com/drush-ops/drush/issues/2079. Допоможіть, що я можу зробити у своєму випадку?

Form API і сторонній модуль

Доброго дня.
Я новачок в Drupal.
Розробляю модуль поповнення рахунку на сайті.
Є поле в профілі користувача, створене за допомогою Form API, яке містить поточний баланс на рахунку.

В своєму модулі я напряму із БД ( табл. field_data_field_account ) отримую значення балансу і збільшую його на суму приходу. Дані оновлюю в таблицях field_revision_field_account і field_data_field_account.

Після цих маніпуляцій в БД є актуальна сума, але на сторінках сайту дані все рівно не оновлені. Оновлюються коли від імені адміністратора очищаю кеші.

Підозрюю, що мав би звертатись до поля через АРІ...

Може хтось підказати, як це зробити правильно, і так щоб дані оновлювались відразу по надходженні платежу, і без маніпуляцій з кешем?

Разделить типы контента в админке по разным страницам Drupal 8

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, можно ли как-то разделить типы контента друпал 8, которые по умолчанию находятся все на одной странице Content - http://prntscr.com/dwu1y3

там они все вперемешку, например есть ноды, есть кастомные типы контентов, есть слайды для слайдера (они тоже являются кастомными типами контента) и это все вперемешку, не удобно редактировать, если только не использовать фильтрацию

а нужно сделать тут http://prntscr.com/dwu1y3
дополнительные ссылки, которые будут вести на страницы отдельных кастомных типов контента, например Sliders - нажимаем и попадаем на страницу, где есть только список материалов-слайдов :)

подскажите пожалуйста :)

Хто підкаже модуль інтеграції соцмереж на Д8?

Є проблема. Роблю сайт на Друпал 8. Немає нормальних модулів для інтеграції соцмереж. Можливо, хтось підкаже?