Питання/Відповіді

Технічне завдання для створення сайту спільнот однодумців
antient.com / 11.06.2017

Любі друзі друпалісти!

Звертається до вас спільнота чайників програмування.
Нам дуже подобається лозунг Drupal спільноти: “Творимо історію Drupal разом!”
І дуже подобається функціонал Drupal, який дозволяє чайникам об’єднуватись у різні інші спільноти.
В нашої спільноти є концепт, який дозволяє підвести спільний знаменник для формування суперспільнот. І ми хотіли б оформити цей концепт та інфраструктуру взаємодії спільноти у форматі декількох сайтів, з інтеграцією існуючих соціальніх мереж
Але в Друпалі ми чайники.
Тому звертаємось до вас. з пропозицією прийняти участь у цьому проекті.
Якщо у вас є компетеція, час, та натхнення.

Коротке інфо про проект.

Проект волонтерський. Стосується ідеї об’єднання груп однодумців для виконання спільних проектів (дій), мають соціальне та благодійне спрямування,
і будуть спрямован на розвиток духовного пізнання себе у світі, і світу в собі шляхом напрацювання практики едності, взаємоповаги, взаемодопомоги, на базі сприйняття Всесвіту як единого розумного цілого.

Формат ТЗ:

На данному етапі планується розгортання інфраструктури з 2 сайтів:

1. Фандрайзинг проектів спільноти на базі зборки RedHen Raiser
https://www.drupal.org/project/redhen_raiser (кращої зборки поки не знайшли).
2. Інформаційно-комунікаційний сайт, для розміщення тематичних світоглядних матеріалів, їх таксономія та формування фільтрації. Як для чайників нам зрозуміло лише те, що скоріш за все має бути збірка або Open Atrium (https://www.drupal.org/project/openatrium ) або Panopoly (https://www.drupal.org/project/panopoly). Для розробки кінцевого рішення мабуть треба тестувати функціонал обох збірок.

По задумці функціонал інфраструктури має дозволяти розміщення проектів, пропозицій, ідей, дозволяти проводити їх обговорення та оцінку в тому числі фінансову, дозволяти приймати та перераховувати пожертви та інвестиції на заявлені проекти. Також бути платформу для публічного обговорення нагальних питань розбудови спільнот однодумців.

Ознайомитись з проектом можна у невеличкій спільноті розробників у закритій групі в Фейсбуці.

Ми відкриті і готові відповісти на всі питанння кожного, хто готовий до власної самореалізації в процесі розбудови цього проекту.

Пишіть нам на адресу: antient.com@gmail.com

Редизайн
darkdim / 9.06.2017

А-аа, молодцы! Вдохнули вторую жизнь. Не выдыхайте только

По цілому сайті в консолі "TypeError: $ is not a function", все що звязано з jq не працює, як це виправити ?
synychka / 6.04.2017

По цілому сайті в консолі "TypeError: $ is not a function", все що звязано з jq не працює, як це виправити ? Версія Drupal 6, jquery - 1.4.2 Буду радий любим ідеям

Не переноситься текст і розтягується по ширині
zdoryk / 31.03.2017

Поставив Друпал 8. Все добре. Але жодна з тем (ставив Bootstrap та Adaptivetheme) не вирівнює текст. Розтягує по всій ширині сайту. Підкажіть, що можна зробити?

Google Analytics - распределение по пользователям
hypnoser / 27.02.2017

Здравствуйте коллеги.
Подскажите, может кто реализовывал такое. Можно ли данные из Google Analytics распределить по пользователям? Имеется вииду следующее. Есть роль, которой разрешено публиковать материалы. Можно ли пользователям этой роли выводить статистику только по опубликованным материалам, в которых они являются авторами?

Если да, то куда копать?

Заранее благодарю за советы и помощь!

Form API і сторонній модуль
jdoskoch / 11.02.2017

Доброго дня.
Я новачок в Drupal.
Розробляю модуль поповнення рахунку на сайті.
Є поле в профілі користувача, створене за допомогою Form API, яке містить поточний баланс на рахунку.

В своєму модулі я напряму із БД ( табл. field_data_field_account ) отримую значення балансу і збільшую його на суму приходу. Дані оновлюю в таблицях field_revision_field_account і field_data_field_account.

Після цих маніпуляцій в БД є актуальна сума, але на сторінках сайту дані все рівно не оновлені. Оновлюються коли від імені адміністратора очищаю кеші.

Підозрюю, що мав би звертатись до поля через АРІ...

Може хтось підказати, як це зробити правильно, і так щоб дані оновлювались відразу по надходженні платежу, і без маніпуляцій з кешем?

Хочу зробити резервну копію, але drush ard --verbose (drush archive-dump --verbose) приводить до помилки: /usr/lib/postgresql/9.4/bin/pg_dump: unrecognized option '--no-align'
elemental / 3.02.2017

Доброго дня! Свіжовстановлену Drupal 8.2.5 хочу оновити до 8.2.6. Параметри системи: debian 8.7.1, postgresql9.4, php7.1. На Github знайшов цю саму проблему, але без рішення - https://github.com/drush-ops/drush/issues/2079. Допоможіть, що я можу зробити у своєму випадку?

Drupal 7 чи 8?
zdoryk / 20.01.2017

Підкажіть, будь ласка. Роблю сайт інформаційний. Чи є сенс віддати перевагу 8-ці? Адже модулів катма...

Разделить типы контента в админке по разным страницам Drupal 8
mihajirov / 17.01.2017

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, можно ли как-то разделить типы контента друпал 8, которые по умолчанию находятся все на одной странице Content - http://prntscr.com/dwu1y3

там они все вперемешку, например есть ноды, есть кастомные типы контентов, есть слайды для слайдера (они тоже являются кастомными типами контента) и это все вперемешку, не удобно редактировать, если только не использовать фильтрацию

а нужно сделать тут http://prntscr.com/dwu1y3
дополнительные ссылки, которые будут вести на страницы отдельных кастомных типов контента, например Sliders - нажимаем и попадаем на страницу, где есть только список материалов-слайдов :)

подскажите пожалуйста :)

Как вывести меню в Drupal 8 на фронтенд
mihajirov / 13.01.2017

Здравствуйте, пожскажите пожалуйста как можно вывести кастомное меню в Drupal 8 ?

не главное меню (main) - а именно созданное кастомное меню, по сути они не должны отличаться ни чем, но почему-то не выводится, не пойму.

одно меню выведено с использованием

block.block.jump_top_menu.yml

вот его код
langcode: en
status: true
dependencies:
config:
- system.menu.main
module:
- system
theme:
- jump
id: jump_top_menu
theme: jump
region: top_menu
weight: 10
provider: null
plugin: 'system_menu_block:top'
settings:
id: 'system_menu_block:top'
label: 'Main navigation'
provider: system
label_display: '0'
level: 1
depth: 2
visibility: { }

также есть такой файл

menu--top.html.twig

тут просто ситаксис Twig, код не привожу, и регион задан, таким образом выводится главнео меню сайта, но при попытке проделать те же действия для другого меню - ничего не сработало. Может есть более простой способ выведения меню ? может как-то через блоки или вьюс ? Подскажите пожалуйста :)