DrupalTour. Рівне

тра.
23
сб
2015
Опис

23 травня до Рівного завітає всеукраїнська ІТ-конференція — DrupalTour. Це унікальний формат заходу на теренах України, який щомісяця відвідує нове місто та збирає ІТ-спеціалістів, щоб поспілкуватись та поділитись досвідом у веб-розробці.

Подія вже відбулась у 6-ти містах. Скрізь захід відвідували програмісти, студенти, працівники місцевих ІТ-компаній та початківці в цій сфері. Як все відбувалось — можна переглянути за посиланням: http://internetdevels.ua/blog/tags/drupaltur.

Програма DrupalTour 23 травня включатиме доповіді:

 • Drupal 8. Революція
  У доповіді буде описано про Drupal 8, розглянуто концепцію його роботи, а також порівняння Drupal 7 та 8 версії. Доповідь розрахована на будь-яких програмістів, незалежно від рівня знань та досвіду роботи у Drupal.
 • Роздоріжжя: back end та front end. Яким шляхом піти?
  Не секрет, що для вирішення одного завдання існує велика кількість способів. Доповідач проаналізує кілька найпоширеніших задач, методи їх вирішення, недоліки та переваги, і як результат дасть відповідь на питання: “Яким шляхом піти?”.
 • Behavior driven development
  Одним із ключових моментів QA є комунікація членів команди і клієнтів. Як зменшити витрати на тестування? Як розуміти цілі проекту? Як делегувати QA між членами команди проекту? Відповіді на ці та інші питання знайдуться у доповіді.
 • SEO vs. & Usability
  SEO і Usability практично непоєднувані речі для веб-сайту. Проте доповідачі знайшли метод, що дозволить вашому сайту бути зручним в користуванні та відповідати SEO стандартам.
 • Реєстрація на захід за посиланням: http://drupal.ua/events/drupaltour-rivne?register=1
  На всіх зареєстрованих чекає фірмовий сувенір — кружка ручної роботи.

  Організатор заходу — компанія InternetDevels, що вже 7 років на ринку веб-розробки та реалізує проекти будь-якої складності на CMS Drupal. Партнером заходу є школа веб-програмування OxIT, засновник якої є ключовим спікером заходу у Рівному.

  Місце зустрічі у Рівному: ресторан “Люблін” готелю “Україна” (вул. Соборна, 112).
  Початок о 13:00.
  Вартість квитка: 50 грн. (для студентів — 30 грн.)

  P.S. Долучайтесь до офіційних спільнот заходу та слідкуйте за новинами:
  http://vk.com/drupaltour
  https://www.facebook.com/drupaltour
  https://twitter.com/DrupalTour