DrupalTour. Львів

чер.
20
сб
2015
Опис

20 червня до Львова завітає всеукраїнська ІТ-конференція — DrupalTour. Це унікальний формат заходу на теренах України, який щомісяця відвідує нове місто та збирає ІТ-спеціалістів, щоб поспілкуватись та поділитись досвідом у веб-розробці.

Подія вже відбулась у 7-ми містах. Скрізь захід відвідували програмісти, студенти, працівники місцевих ІТ-компаній та початківці в цій сфері. Як все відбувалось — можна переглянути за посиланням: http://internetdevels.ua/blog/tags/drupaltur.

Програма DrupalTour 20 червня включатиме доповіді:

  • Темізація у Drupal 8. Від простого до складного (Іван Тібеж, Senior Drupal Developer at InternetDevels)

У доповіді буде розказано про основні аспекти темізації у Drupal 8, а також порівняно темізацію у Drupal 7 та 8 версіях. Доповідь буде корисна як для темерів, так і для професіональних Drupal-програмістів.

  • Просунуте використання SOLR в Drupal (Артем Сильчук, Drupal Architect at InternetDevels)

Доповідач ознайомить вас з розширеними можливостями використання ApacheSolr, а саме — побудови аналітики, обрахунку статистики, пошуку по геоданим та кластеризації карт.

  • The bumpy road of Drupal 7: entity reference vs. custom multifield (Павло Шевчук, Senior Software Engineer at EPAM Systems)

Часто при розробці сильно навантажених систем керуванням контентом виникають проблеми із швидкодією та продуктивністю. Доповідач розкаже про труднощі при проектуванні сутностей та про шляхи їх вирішення.

  • Development workflow in Drupal. Continuous integration (Юрій Герасімов, Drupal Architect, FFW)

Доповідач займається розробкою на Drupal близько семи років. Останні роки акцентує увагу на удосконаленні процессів розробки з чим і познайомить слухачів.

На всіх учасників чекає розіграш приємних сувенірів, а також можливість перевірити свої знання CMS Drupal, пройшовши непростий тест!

Реєстрація на захід відбувається за посиланням: http://drupal.ua/events/drupaltour-lviv?register=1
На всіх зареєстрованих чекає фірмовий сувенір — кружка ручної роботи.

Організатор заходу — компанія InternetDevels, що вже 7 років на ринку веб-розробки та реалізує проекти будь-якої складності на CMS Drupal. Партнерами заходу є школа веб-програмування OxIT та компанія EPAM Systems.

Місце зустрічі у Львові: конференц-зал готелю “Жорж” (пл. Міцкевича, 1).
Початок о 13:00.
Вартість квитка: 100 грн. (для студентів — 50 грн.). Каво-перерва входить у вартість.

P.S. Долучайтесь до офіційних спільнот заходу та слідкуйте за новинами:
http://vk.com/drupaltour
https://www.facebook.com/drupaltour
https://twitter.com/DrupalTour