DrupalCamp Kyiv 2014 mini

лис.
01
сб
2014
Опис

Зображення видалено.Цього року я вирішив провести DrupalCamp Kyiv в незвичайному форматі. Наша конференція пройде спільно з Symfony спільнотою, а це нові знайомства і звичайно багато спілкування! Потоки доповідей Symfony та Drupal будуть розділені на окремі зали, але кожен бажаючий зможе вільно переміщатися по них і обирати найцікавіші теми для себе. Всі подані доповіді будуть проходити контроль якості й попереднє прослуховування.

Конференція проходитиме протягом двох днів (1-2 листопада). Перший день відведений для 1-2 потоків доповідей виключної важливості для спільноти. Всього планується зібрати близько 100 відвідувачів.

Наступний день буде присвячений кодспрінту. Ми будемо працювати пліч-о-пліч з хлопцями зі спільноти Symfony! Це дозволить нам глибше вивчити структуру Symfony і відповідно Drupal 8, який інтегрував в себе Symfony.

Відсьогодні відкрита реєстрація на конференцію для всіх бажаючих. Місць не багато, тому поспішіть! При покупці квитка до 1 листопада, вартість складе 20 доларів, в день проведення - 30 доларів.

До зустрічі на конференції!