Drupal Cafe Lviv

тра.
26
чт
2016
Опис

Запрошуємо на зустріч Drupal Cafe Lviv!

Привіт!

26. травня прихильники Drupal зустрічаються у Львові! Запрошуємо приєднатися до травневого Drupal Cafe Lviv! Буде цікаво!

КОЛИ? - 26. травня (четвер), о 19:00
ДЕ? - Вандлер, вул. Староєврейська, 5.

Реєстрація - відкрита!

Нагадуємо, що участь в Drupal Café Lviv - безкоштовна, проте, так як кількість місць обмежена, необхідно попередньо реєструватися.

Зареєструватися на Drupal Café Lviv

До зустрічі!

-----

Drupal Café Lviv це - відкрита зустріч усіх, хто користується, займається розробкою чи будь-яким іншим чином залучений в Drupal та IT технологіях загалом. Наш формат - простий: зустрічаємося, ділимося досвідом у форматі доповідей, дискусій, сесій запитання-відповідь і закінчуємо вечір неформальним спілкуванням у колі однодумців.

Тобі буде цікаво, якщо ти: Drupal розробник, PHP/WEB розробник, програміст чи студент напрямку розробки програмного забезпечення,QA, користуєшся сайтом, розробленим за допомогою Drupal чи просто цікавишся сферою інформаційних технологій і хочеш дізнатися щось нове, гарно провівши час та познайомившись з новими людьми.

Зустрічаємося кожного останнього четверга місяця о 19:00. Дізнавайтеся про нові зустрічі на нашій сторінці у Facebook (www.facebook.com/DrupalCafeLviv)