Code Sprint - DrupalCamp Kyiv 2014

лис.
02
нд
2014
Опис

2 листопада в рамках DrupalCamp Kyiv 2014 розробники української, російської, молдавської та білоруської Drupal-спільноти зберуться разом, щоб працювати над покращенням Drupal, виправити помилки ядра та контрібних модулів, навчитися контрибутити і, звичайно ж, спілкуватися у нашій дружній команді.

Під керівництвом досвічених тім лідерів, серед яких Андрій Поданенко (podarok) та Андрій Постніков (andypost), ми плануємо приділіти увагу роботі з Drupal 8 та задачам, у вирішенні яких нам зможуть допомогти хлопці з Symfony спільноти. Якщо ти не в курсі - в цьому році конференція буде охоплювати декілька потоків доповідей від участників двох спільнот. Адже тепер ми маємо багато спільних тем для обговорення, if you know what we mean :) Ми запрошуємо тебе провести свій час з максимальною користю разом з нами!

Для участі реєструйся через форму http://goo.gl/G3ubUq

Докладніше...

Який профіт ти зможеш отримати від участі у спринті?

 • Отримати задоволення від командної роботи та здобути нові знайомства.
 • Випробувати якісний Workflow на основі github+jenkins+codesniffers+buildsites.
 • Зробити свій внесок в переклад Drupal 8 на українську, російську та білоруську мови.
 • Розширити свій світогляд, дізнавшись більше про CMF Symfony та познайомитись з учасниками спільноти.
 • Учасники Київскої команди отримають унікальні пам'ятні сувеніри

Детальніше про те, що можна отримати для себе від участі в код спринті, можна ознайомитись тут.

Що треба знати та вміти

Відповідь проста: бажання та робочий інструмент. Рівень знань має бути самий базовий. В спільноті багато роботи як для новачків, так і для досвічених розробників. Навіть якщо ти сумніваєшся у своїх силах, ментори зможуть допомогти тобі обрати задачу та спрямують тебе на правильний спосіб її вирішення.

Формат проведення

Стартуватиме Code Sprint 2 листопада о 10 годині ранку. У Києві ми збираємось у приміщенні компанії Ciklum за адресою вул. Амосова, 12 (20 етаж другого будинку). Величезна подяка компанії Ciklum за надану можливість! Завершити всі заплановані роботи плануємо о 19:00.

Команди розробників з інших міст та країн будуть працювати віддалено. Координація всіх дій буде відбуватись через Skype чат, у якому можна буде отримати необхідну інформацію у режимі real-time. Всі задачі, які ми беремося виконати, організатори збирають у Meta Issue. Пізніше ми розподілимо ці задачі по рівнях - Junior, Middle, Senior, а також по типам - Drupal 8, Symfony related, Drupal 7 і т.д.

Як формуються команди на Кодспринт?

Сформувати команду може кожен бажаючий. В основному це розробники з одного міста, які збираються аби попрацювати в одному приміщенні. Пізніше ми зробимо розсилку зі списком команд та контактами відповідальних тімлідів, щоб кожен бажаючий зміг приєднатися до команди у своєму рідному місті. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо в вас є команда, для координації дій з менторами.

Якщо ти хочеш:

 • зробити Drupal краще;
 • внести свій вклад у розвиток спільноти;
 • покращити свій профіль на drupal.org;
 • прийняти участь у командній роботі;
 • отримати нові знайомства та знайти однодумців;
 • навчитись чомусь новому,

реєструйся через формуhttp://goo.gl/G3ubUq