Drupal Сafé №2 у Львові

drupal_cafe_1_3.jpgДорогі колеги! Представляємо Вашій увазі важливу подію, яка вже закоренилася у нашому місті. Як виявилося, у Львові є чимало Drupal-розробників. І не підтримати таку подію, «було б гріх» :). Як і минулого разу, ми запрошуємо вас відвідати цей захід та послухати досвідчених доповідачів, познайомитися з цікавими людьми та й просто поспілкуватися у теплій та дружній атмосфері за філіжанкою кави і тістечками, розмістившись на зручних пуфах. До організації цієї події, спільно з компанією «EPAM Systems» долучилася компанія «Lemberg Solutions», тому цього разу ми зустрінемося у першому Антикафе «COMMUNA» і разом зробимо Drupal спільноту ще сильнішою та продуктивнішою!

Неможливо не відмітити, що подія буде відбуватися у самому центрі величного Львова, де опісля можна пройтися по вечірніх і старовинних вуличках, відчувши середньовічну атмосферу та харизму нашого міста. ;)

Вхід на захід безкоштовний, але по попередній реєстрація– яка, між іншим, обов’язкова!

План заходу
1. Борис Купар: Drupal from another angle: how to move business logic outside Drupal and do flexible page management - “Symphony Solutions”
2. Роман Паска: Views: features you might not know - “Lemberg Solutions”
3. БОФ – вільне обговорення проблемних питань.
Дата проведення: 21 листопада.
Початок: 18:30.
Місце проведення: Антикафе «COMMUNA» - м. Львів, вул. Галицька, 1, 2-й поверх (на розі Площі Ринок)
Карта: http://maps.yandex.ua/?text=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0%2...

Коментарів:

1

Коментувати

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб додати коментар

Коментарі

Здорово! Удачи при проведении! Как начет того, чтобы добавить мероприятие на http://groups.drupal.org/ukraine, чтобы флажек появилось на глобальной карте на http://www.drupical.com? Title должен быть на английском, там ручная pre-модерация.