Реліз Drupal 7.7

Одночасно Друпал оновився відразу на 3 підверсії.
Спочатку вийшов реліз Drupal 7.5, який виправляє важливі уразливості безпеки. Потім вийшли Drupal 7.6 та 7.7. До версії 7.6 увійшли помилки, які користувачі повідомили через систему баг-трекера, але до версії 7.6 закралася невеличка опечатка, тому відразу війшов реліз 7.7.

Оновлення існуючих Drupal 7 сайтів настійно рекомендується зробити. Немає ніяких нових особливостей в цих релізах.
Додаткові відомості про випуск серії Drupal 7.x.

д7

Завантажити новий реліз на сайті drupal.org

Коментарів:

4

Коментувати

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб додати коментар

Коментарі

Виправити б номери версій у цьому оголошенні :). Дуже вже смішно читається у темі "Реліз Drupal 7.7", що "Реліз Drupal 7.5 виправляє уразливості безпеки доступний для скачування. Drupal 7,6 7,7 також фіксує інші помилки..." :).

але все відповідає дыйсності
7.5 — віправляє помилки безпеки
7.6 — виправляє невелики помилкі
7.7 — виправляє новера версій :)

усі 3 версії вишли разом і кожна наступних містітить щось додатково від попередьої

Олеже, дякую, але про те, чим відрізняються ці три версії, я знаю :). Просто в цій темі Ви їх звалили докупи в якийсь дуже вже нечитабельний спосіб. Ну що таке "Drupal 7,6 7,7 також фіксує інші помилки"?..
Давайте тоді так і напишемо, як воно є. Наприклад, так: "Випущено Drupal 7.7. Також доступні для завантаження релізи 7.5, в якому виправлено тільки вразливості, що впливають на безпеку, і 7.6, у якому виправлено також деякі інші помилки. Реліз 7.7 відрізняється від 7.6 лише виправленням номера версії". Хіба так не зрозуміліше буде, "кто на ком стоял"? ;)

реліз 7.5 самий важливий, на який і треба оновитись, як мінімум

відредагував перший пост