Відсьогодні Drupal 7 доступний по всьому світу

Друпал 7
Drupal являє собою на сьогоднішній день найбільш інноваційну платформу для створення соціальних та семантичних сайтів

KORTRIJK, BELGIUM & CHICAGO, IL — 5 січня 2011 — світова спільнота Drupal і Drupal Асоціація, оголошують загальну доступність Drupal 7, найбільш інноваційна веб-платформа доступна кожному. Drupal це потужна система керування сайтом з відкритим вихідним кодом, на базі якого працюють мільйони веб-сайтів. На його базі працюють сайти WhiteHouse.gov та сайти мистецтв та музики групи Warner Media Group. Сьома версія Drupal (D7) вбрала в себе останні технології сайто-будування і має багато зручностей для кінцевого користувача. Drupal 7 вже використовується на сайтах з великою кількістю відвідувачів, наприклад Examiner.com, який входить у 100 найбільших сайтів США, відвідуваність якого виросла на 19% з жовтня по листопад 2010 року та складає на даний момент більш ніж 22,4 мільйона унікальних відвідувачів на місяць.

«Нові можливості Drupal 7, такі, як field API, що підключають сховища і кеш, дозволили нам використовувати Mongo як "NoSQL" рішення для високих навантажень і масштабування, у той час як система модульного тестування піклується про стабільність ядра навіть при внесенні великих змін у проект. Запуск Examiner.com з його обсягом трафіку і постійними можливостями публікації був би складний або неможливий на попередніх версіях Drupal” — говорить Jim Davidson, президент Examiiner.com

Програма розробки Drupal 7 є комбінацією зусиль професійних розробників та спільноти у вигляді зворотного зв'язку, тому дозволяють досягти кращих у своєму класі рішень для Drupal 7 з точки зору досвіду використання користувачем. Удосконалення в використані користувачем є спрощення в адмініструванні, оновленні, доступності в освоєнні і створенні матеріалів.

Angie Byron (aka Webchick), відповідальна за випуск ядра Drupal 7, підтверджує, що «Drupal 7 прагне до поліпшення інтерфейсу користувача, підвищенню доступності, більш повному використанню можливостей обробки зображень, підтримки метаданих, поліпшень в безпеці, масштабованості і сумісності баз даних, що гарантується стабільності в роботі шляхом використання набору з 30 тисяч автоматичних тестів і багато іншого. Коротко: це величезний крок вперед для проекту і для всіх розробників сайтів, ми з хвилюванням представляємо світу Drupal 7».

Drupal є програмним проектом з відкритим кодом (open-source), використовуваний більш ніж напів-мільйоном чоловік в більш ніж 200 країнах, що говорять на більш ніж 180 мовами. Близько 1000 учасників Drupal-спільноти внесли зміни в ядро Drupal 7 і багато тисяч розробляють додаткові модулі.

«Феноменально розвинувшись у 6-й версії Drupal, Drupal 7 представляє собою суттєвий крок вперед у плані зручності використання, продуктивності та можливостей», стверджує Дріс Байтаерт, засновник і керівник проекту Drupal. «Ми відкриваємо світові нову главу у веб-розробці та всесвітньо святкуємо запуск Drupal 7-й версії 7 січня 2011 року»

Основні нові можливості в Drupal 7

  • За допомогою досвіду користувачів поліпшений дизайн, спрощено виконання основних завдань, налаштування за замовчуванням стали більш розумними, особливу увагу приділено творцям контенту і спрощено адміністрування.
  • Підтримка зображень "з коробки", масштабування та інше.
  • Вбудоване середовище автоматичного тестування дозволяє послідовну інтеграцію, перевіряючи кожен патч для довготривалої стабільності проекту.
  • Менеджер оновлення версій та міграції з версії Drupal 6 на 7
  • Покращення продуктивності і масштабування для прискорення обслуговування відвідувачів сайту за допомогою розширеного кешування, мереж доставки даних (CDN) і master-slave реплікації.
  • Додаткові поля в ядрі, вбудовані поля для будь-якого типу матеріалу, а також для користувачів, коментарів, таксономії та інших сутностей, плюс підтримка транзакцій.
  • Шар абстракції для роботи з базами даних дозволяє використовувати безліч різних сховищ: Maria DB, Microsoft SQL Server, MongoDB, Oracle, MySQL, PostgreSQL, або SQLite.

«У SubHub ми спеціалізуємося на допомозі людям в монетизації їх контенту. Близько року тому ми прийняли рішення почати з Drupal 7 для побудови наступного покоління нашої платформи управління вмістом» каже Jamie Wiseman, головний розробник SubHubLite, розташованого в Кардіфф, Уельс, Великобританії. «Гнучкість Drupal дозволяє нам досягати те, про що ми можемо тільки мріяти."

Drupal є відомою відкритої для всього світу системою з багатомовною підтримкою і доступністю для людей з обмеженими можливостями, як нещодавно визнано в Нідерландах 100% відповідає Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0) від World Wide Consortium (W3C).

Вбудована підтримка RDFa — технологія Семантичного Веба в ядрі Drupal 7

Drupal 7 починає повсюдне розгортання RDFa для впровадження Семантичного Вебу. Google і Bing все більше звертають увагу на структуровані машинні дані з сайтів, які вони індексують. Дизайн Drupal 7 вбудовує семантичні метадані, що робить пошук «машина-для-машини» (M2M) вбудованим в сайти на Drupal 7. RDFa допомагає надавати пошуковим машинам додаткові дані, приховані від користувачів, наприклад такі як довгота і широта служать для відображення на карті; або впровадження формату дат ISO для локалізації і більш точного відображення результатів пошуку для різних країн.

Дріс Байтаерт (Dries Buytaert): «Семантичні технології, додані в ядро Drupal, внесуть вагомий внесок у майбутнє Інтернету.»

Про Drupal Association

Drupal Association є некомерційною організацією, яка підтримує Drupal-співтовариство в сферах фінансування, інфраструктури, подій, просування і розповсюдження. Підтримувана індивідуальними членами та організаціями, Асоціація використовує ці ресурси допомагаючи розвитку Drupal.

Drupal Association розташована в Бельгії. Дізнатися більше та завантажити Drupal ви можете на сайті Drupal.org

Завантажити Drupal 7

Коментарів:

4

Коментувати

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб додати коментар

Коментарі

Официальный анонс на друпал орг по украински — http://drupal.org/drupal-7.0/uk

Офіційна українська сторінка Друпал 7 на сайті Друпал.орг — http://drupal.org/drupal-7.0/uk
Для відео презентації треба вибрати мову субтитрів, але вони не додали українську мову, тому є найближча до нас російська.

Українська мова є окремо:

Тисячі розробників більше трьох років працювали над Drupal 7, щоб ви отримали найгнучкішу і зручну версію Drupal. Drupal вже використовується на сотнях тисяч сайтів, деякі з них вам, ймовірно, знайомі.
[Показуються сайти The Rolling Stones, iVillage, MIT Media Lab, MTV: Music Television, і Michael Jackson.]

Багато різних організацій [таких, як The Nation і PGA (Асоціація професійних гравців у гольф)], державних установ [таких, як Білий дім США і Сенат штату Нью-Йорк], некомерційних організацій [таких, як Міжнародна амністія та Human Rights Watch ], та фізичних осіб [таких, як Heather Armstrong і Dries Buytaert] прийшли до висновку, що Drupal може дати їм швидкість і потужну функціональність, легкість у вивченні і відкритий вихідний код, які їм необхідні [New York Public Library, Brown University, Harvard Magazine, the Cartoon Network, Grammy.com, Fast Company.

Тепер Drupal 7 став ще зручнішим: спрощена установка, панель інструментів і швидкого доступу — тепер часто використовувані команди завжди під рукою, реорганізовано управління вмістом, користувачами і конфігурацією, і багато, багато іншого. Зроблено значний крок на зустріч розробникам та системним адміністраторам — нова гнучка система полів, покращене оновлення та технічне обслуговування, а також можливість підключення до будь-якої бази даних. [на екрані відображаються перемикачі підключення до MySQL, MariaDB, або подібною, до PostgreSQL або до SQLite, а потім модулі для підключення до Mongo DB і Oracle]

Drupal призначений для створення сайтів різних спрямувань. Ядро Drupal (Drupal Core) дозволяє створювати нові типи матеріалів і додавати тексти, зображення або файли у вигляді полів до змісту або навіть до користувачів. Розвинена система таксономії (категоризації) в Drupal дозволяє створювати гнучку організацію змісту на основі категорій або міток (тегів). Активне та швидко ростуче співтовариство розробників, тисячі безкоштовних додаткових модулів на вибір дозволяють легко розширити функціональні можливості Drupal, наприклад, дошками оголошень, фотогалереями, управляти аудіо і відео, датами і календарем, геолокація, рейтинги, електронна комерція — список можна продовжувати і продовжувати. Якщо ви використовували попередню версію, скачайте Drupal 7 зараз і відкрийте для себе всі ці значущі зміни. Популярні модулі, які ви використовували, ймовірно, вже доступні або вже є частиною Drupal 7. Якщо ви використовуєте іншу систему управління сайтом або ж задумалися про створення нового сайту — переконайтеся, як легко можна створити свій власний багатофункціональний і легко керований сайт на Drupal 7. Скачайте Drupal 7 з drupal.org. Drupal 7 простіше і потужніше, ніж коли-небудь.

http://drupal7.demo.drupal.ua/ не працює зараз українська демка.