DrupalTour. Івано-Франківськ: як це було

Українська Drupal-спільнота давно вимагала чогось нового, свіжого та неординарного і нарешті отримала — стартував DrupalTour. Це подія, яка покликана розворушити, ще більше об’єднати та захопити новими ідеями розвитку Drupal в Україні та світі.

8 листопада найвідважніші з адептів Drupal вирушили в подорож для підкорення першого пункту призначення - осіннього Івано-Франківська.

Місто зустріло організаторів і доповідачів справді гостинно — теплою погодою, затишними вуличками та такою кількістю охочих послухати нас, якої ми навіть не очікували! :)

Сподіваємось, що і учасники залишились задоволені нашими гостинцями, адже кожен з них отримав оригінальну кружку на згадку про подію.

Офіційна частина почалась із виступу Віктора Левандовського — засновника компанії InternetDevels, яка є головним спонсором події.

А далі відбувалось те, власне, заради чого всі зібрались — доповіді, обговорення, дискусії.

Першим доповідав Сергій Дружук на тему: "Комп'ютерна 3D графіка. Технології ігрової індустрії”. Слухачів надзвичайно зацікавила дана тема і вони активно цікавились подробицями у доповідача.

Наступна доповідь була цікава здебільшого студентам, адже стосувалась актуальної для них теми: “Як знайти своє місце в ІТ”. Марія Письменна розповідала про старт кар’єри в ІТ-сфері без досвіду роботи.

А третя доповідь Артема Сильчука — “Темна сторона Друпалу: про що жартують друпалісти” дозволила закінчити зустріч на дуже веселій ноті, бо ми впевнені — такої кількості жартівливих модулів Drupal ви ще не бачили!

Були і каво-перерви, і гарячі обговорення, і продовження спілкування в неформальній атмосфері — про все це без сумніву можна розповідати дуже довго, але набагато краще відвідати захід! Тому слідкуйте за нашими оновленнями в соц.мережах і хто зна — можливо саме ваше місто буде наступним!

http://vk.com/drupaltour,
https://www.facebook.com/drupaltour,
https://twitter.com/DrupalTour

P.S. Організовується подія спільнотою Drupal.ua і ми будемо раді, якщо у вас виникне бажання долучитись до цієї ініціативи.
Пишіть нам на drupaltour@drupal.ua — зробіть свій внесок в розвиток Drupal в Україні!

Коментарів:

1

Коментувати

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб додати коментар

Коментарі

Багато залишилось за кадром. То ж якщо до вас їде Drupal Tour не пропускайте. Там дійсно класно, цікаво, пізнавально та весело.
Дякую всім з ID за тур ;)