Перша зустріч сімфоністів

Ми це зробили! Ми поклали початок проведення регулярних локальних Symfony meet-up’ів в Україні та подіваємось, що це стане хорошою традицією :)

Отже, перша зустріч сімфоністів у Львові відбулась 21 лютого та зібрала працівників ІТ-компаній, фрілансерів та студентів, які програмують та активно цікавляться Symfony.
Організатори заходу — компанії InternetDevels та EPAM підготували для учасників не лише цікаву програму доповідей, але й приємні сувеніри.

Сувеніри від компанії InternetDevels

Відкрив SymfonyCafe #1 Максим Москвичов (ZEO Alliance, Київ) з доповіддю “Architecture of a web project on Symfony” та розповів про принципи побудови проектів на Symfony та їх особливості.

Максим Москвичов

Другим виступив Роман Родоманський (EPAM, Львів) з доповіддю “Deployment Symfony applications with Ansible” та описав роботу додатку Ansible та можливість його використання для Symfony.

Роман Родоманський

Третім виступив Іван Фесюк (EPAM, Львів) з доповіддю “Drupal 8 & Symfony”, в якій вирішив ближче познайомити учасників з Drupal, розповівши наскільки тісно 8-а версія CMS переплітається з Symfony.

Іван Фесюк

Як завжди на таких зустрічах учасники багато спілкуються на перервах, заводять нові знайомства та обговорюють доповіді, а смаколики від організаторів зробили спілкування ще приємнішим.
Обговорення на перервах
Обговорення на перервах

Дякуємо всім, хто відвідав захід! Знаходьте себе на фото (посилання на фото).
А ми вже готові розпочати підготовку наступного SymfonyCafe, яке збере ще більше тих, хто цікавиться цим “музичним” фреймворком :)
До нових зустрічей!

P.S. Слідкуйте за новинами в соц. мережах:
https://www.facebook.com/SymfonyUkraine
http://vk.com/symfonyukraine
https://twitter.com/SymfonyUkraine

Коментарів:

0

Коментувати

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб додати коментар