Що таке Drupal Global Training Days?

Drupal Global Training Days — це цікава ініціатива від Drupal-асоціації, яка спрямована на ознайомлення нових користувачів з Drupal.
Ментори та досвідчені розробники у всьому світі допомагають новачкам відчути підтримку від спільноти Drupal та надихнути їх на великі здобутки.

da-global-training-days-rgb.png

У всьому світі, 4 рази на рік, у визначену заздалегідь дату, активні учасники місцевих спільнот об'єднуютсья для організації безкоштовного (або за символічну плату) відкритого тренінгу, куди можуть завітати всі бажаючі для розширення власних горизонтів та можливостей.

Для Drupal-компаній — це прекрасна можливість показати себе та зробити свій внесок у розвиток місцевої спільноти, познайомитися з майбутніми Drupal-розробниками, та стимулювати розвиток своїх співробітників як доповідачів та менторів.

Для тих, хто вже працює з Drupal, це хороша можливість проявити себе, познайомитися з іншими учасниками спільноти, знайти нових друзів, поспілкуватися з колегами і, звісно ж, зробити крок вперед, спробувавши себе в ролі ментора або доповідача.

Бажаєш прийти на наступний Drupal Global Training Day?
Приєднуйся

Коментарів:

1

Коментувати

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб додати коментар

Коментарі

Цікаво!
Я хочу піти.

Ти вже в списку учасників наступного івенту :)