Українець — директор в Drupal Association? Це може стати реальністю вже зараз.

Друпалісти, для нас всіх є важлива новина! Вперше в Раду Директорів організації Drupal Association має шанс потрапити українець!

У нас з’явився шанс бути дійсно почутими у світовій Drupal-спільноті й отримати потужний поштовх для розвитку Drupal в Україні. Все що від нас потрібно — проголосувати!

Залишатись осторонь просто неможливо!

Viktor at Drupal Association.

Голосування за кандидатів вже йде повним ходом. Наш кандидат — Віктор Левандовський. Багато хто з нас вже знайомий з ним, але тим не менш, надаємо вам можливість дізнатися більше про нього та про його цілі.

Ми провели міні-інтерв’ю з нашим кандидатом. Він розповів, чому зацікавлений у посаді At-Large директора в Асоціації Drupal. Відкрито і чесно.

Привіт, Віктор! Скажи кілька слів про себе. Яка ти людина?

Привіт! Ну, я просто роблю те, що люблю. Звичайно, це приносить користь і спільноті. Я зараз кажу не лише про спільноту Drupal у світі, але й про місцевих ІТ-шників. Зараз це особливо важливо — добре розвинена сфера ІТ це показник високорозвинутої держави.

Це і є основна рушійна сила моєї діяльності. Я засновник і СЕО компанії InternetDevels і ми разом організовуємо різні прикольні ІТ заходи: Lviv Euro DrupalCamp, DrupalTour and IT cafe. Приділяю увагу і своїм ініціативам. Наприклад, ходжу у школи і розповідаю учням про кар’єрні перспективи у сфері ІТ. Сподіваюся, з деким ми ще побачимось за кілька років, якщо вони прийдуть влаштовуватись на роботу в InternetDevels :)

Просвітницька діяльність це шикарно! А детальніше?

Зараз університети випускають купу економістів і юристів. Професії непогані, але нащо стільки? Діти ідуть туди, навіть якщо не впевнені, чи хочуть. А чому — бо батьки сказали, бо професія “престижна”, бо можна заробити… А я хочу розказати їм про ІТ. Тут ще більше перспектив і ще більше престижу. Ну і заробляти можна нормальні гроші.

Я уже побував у кількох школах, поспілкувався з учнями. Для багатьох те, що я розповідав стало новиною. Сподіваюсь, скоро у ВУЗах буде серйозний конкурс на ІТшні спеціальності.

Звучить круто! А що спонукало тебе залишити свою заявку кандидата на цю позицію?

По-перше, я активний учасник Drupal спільноти. А по-друге, я добре розумію особливості сфери ІТ в Україні та Східній Європі взагалі. Вона тут трохи специфічна, має свої правила ведення бізнесу і традиції. Але розробка на Drupal тут має великі перспективи і я був би радий допомогти їх реалізувати. Від цього користь буде всім, типова схема Win-Win.

Ну а крім того, це як особистий виклик для мене, люблю челенджі! :)

То яка твоя основна ціль на цій посаді?

Хочу, щоб про Drupal знали всі! Я просуваю цю ідею в Україні і було б круто, якби виходило охопити ще ширшу аудиторію. Ну от візьмемо Windows. Скільки людей знає, що це? Так от я хочу зробити Drupal ще більш впізнаваним!

Дякую, Віктор! Удачі на виборах.

Ось що розповів наш кандидат. Голосування триватиме до 20-го березня!

Чи матиме Україна свого представника у Drupal Association, залежить тільки від нас. Давайте підтримаємо.

Як проголосувати:


1. Увійдіть в свій акаунт на drupal.org.
2. Проголосуйте за Viktor Levandovsky на сторінці голосування — https://assoc.drupal.org/election/2015-drupal-association-director-large....

Після цього ви можете допомогти в поширенні інформації про вибори таким чином:
1. Поділіться в соціальних мережах постом такого змісту "I vote for Viktor Levandovsky https://t.co/u3DACu9JnT #drupal #drupalassociation". Наприклад, в Twitter.
2. Розкажіть знайомим Друпалістам про вибори, бо це важливо.

Творимо історію Drupal разом!

Якщо у вас є питання, залишайте їх у коментах!

Коментарів:

0

Коментувати

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб додати коментар