Основна ціль цієї групи - розповісти початківцям про їх потенційні можливості та горизонти, надихнути їх на особистий розвиток та професійні звершення.

Drupal Dev Days Lviv 2016

Drupal і я, Основна ціль цієї групи - розповісти початківцям про їх потенційні можливості та горизонти, надихнути їх на особистий розвиток та професійні звершення.
0
0

Pryvit druzi!

We are playing with the idea of submitting Lviv as a possible city for the Drupal Dev Days in 2016. Would you be interested in possibly helping out?

Last week, at Drupal Dev Days Montpellier, we played with the idea of organizing next year's edition in Lviv, because I think we can all agree it's an amazing city. During the BoF on Saturday morning the process of organizing the DDD was explained by organizers from previous editions. What needs to happen, in short:
- Every team writes a proposal for a city that includes detailed information on how they want to organize the event. This includes travel to the city, accommodation, how expensive the city is, the venue, and catering.
- All proposals must be submitted before June 30, 2015.
- After 2-3 weeks, a proposal is chosen.
- The official announcement takes place at DrupalCon Barcelona.
- Then the 'local' team starts organizing and marketing the event.

You are not obligated to do anything yet. Until the proposal is accepted, we are also not required to organize the event.

If you are interested in the idea of helping to work on the proposal for Lviv you can join the Skype call to discuss the possibilities.
Please indicate when you are available for the initial Skype call here http://doodle.com/vr6pyqr2tmz9m4u7.
If you know anyone else who would be interested, please share this post with them.

Thanks!

From original email by Bart Feenstra (Xano)

Українець — директор в Drupal Association? Це може стати реальністю вже зараз.

Drupal і я, Основна ціль цієї групи - розповісти початківцям про їх потенційні можливості та горизонти, надихнути їх на особистий розвиток та професійні звершення.
1
0

Друпалісти, для нас всіх є важлива новина! Вперше в Раду Директорів організації Drupal Association має шанс потрапити українець!

У нас з’явився шанс бути дійсно почутими у світовій Drupal-спільноті й отримати потужний поштовх для розвитку Drupal в Україні. Все що від нас потрібно — проголосувати!

Залишатись осторонь просто неможливо!

Viktor at Drupal Association.

Голосування за кандидатів вже йде повним ходом. Наш кандидат — Віктор Левандовський. Багато хто з нас вже знайомий з ним, але тим не менш, надаємо вам можливість дізнатися більше про нього та про його цілі.

Ми провели міні-інтерв’ю з нашим кандидатом. Він розповів, чому зацікавлений у посаді At-Large директора в Асоціації Drupal. Відкрито і чесно.

Привіт, Віктор! Скажи кілька слів про себе. Яка ти людина?

Привіт! Ну, я просто роблю те, що люблю. Звичайно, це приносить користь і спільноті. Я зараз кажу не лише про спільноту Drupal у світі, але й про місцевих ІТ-шників. Зараз це особливо важливо — добре розвинена сфера ІТ це показник високорозвинутої держави.

Моя история

Drupal і я, Основная цель группы - рассказать начинающим об их потенциальных возможностях и горизонтах, вдохновить их на личностный рост и профессиональные свершения.
8
-6

Тебе нравится друпал, но у тебя небольшой опыт работы? Ты ищешь работу, но во всех вакансиях работодатели требуют опыт работы минимум в 2-3 года? Не вешай нос, ты можешь устроиться на хорошую работу, если ты действительно этого желаешь. Но как?

Моя історія

Drupal і я, Основна ціль цієї групи - розповісти початківцям про їх потенційні можливості та горизонти, надихнути їх на особистий розвиток та професійні звершення.
6
-7

Тобі подобається друпал, але твій досвід роботи з друпал невеликий? Ти шукаєш роботу, але в своїх вакансіях роботодавці вимагають досвід роботи в 2-3 роки мінімум?
Не опускай руки, ти можеш влаштуватись на добру роботу, якщо ти цього щиро бажаєш. Але як?